Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok, hogy a magyar...

Mit szóltok, hogy a magyar foci válogatott kijutott 2016 után megint az Eb-re?

Figyelt kérdés

#eb #labdarúgás #futball #labdarúgő válogatott
2020. nov. 15. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon örülök neki. Ezekben a nehéz időkben biztosan sokaknak segít ez a kis örömforrás. Az tagadhatatlan, hogy a mezőny kibővítése 24 főre sokat segített a csapatnak. Jó úton van a válogatott. A legutóbbi EB-hez hasonló sikerekre most nem számítok, ebben a csoportban egy pont is nagy meglepetés lenne.
2020. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
semmit mert nem érdekel a foci
2020. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Hatalmas meglepetés volt. Soha nem gondoltam volna, hogy a magyarok egy Izlanddal elbírnak. A csoportkörben én sem várok sokat de azért magyar gólt szeretnék látni akár többet is mégha ki is kapunk minden meccsen.


Remélem a vb kijutás is sikerülni fog :) De ahhoz ma Oroszoknak ki kell kapni törököktől, nekünk pedig meg kell picsázni a szerbeket és a törököket, hogy feljuthassunk az A divízióba.

2020. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy előttem is írták, nagyon örülök neki. Ez az év sok szempontból kuka, de ez bár összejött.

Van egy edzőnek, aki szívét-lelkét adja a csapatért, vannak nagyon jó játékosaink, meg egy hatalmas tehetség, aki sokra viheti.

Az, ami 2016ban volt, nagyon jót tenne az országnak. Az az ünneplés nagyon kellene, hogy az emberek újra együtt tudjanak ünnepelni. Reméljük úgy lesz megrendezve ez a torna, ahogy el lett tervezve.

Ha nem, nem akkora tragédia, hiszen a legfontosabb, az az, hogy kint vagyunk. Ezt nem veheti el tőlünk senki.

Nagy csapatok ellen játszhatunk, szóval ez nagy boldogság.

Ma még hajrá a szerbek ellen :)

2020. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Senki, csak a koronavírus :D
2020. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon meglepett a csütörtöki meccs. Szerintem megérdemelték, mert sokat küzdöttek, bár azért szerencse is volt nem kicsi..
2020. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Szarok rá. Az életemet jobban befolyásolja, negatív irányba, hogy elvették a sportolás lehetőségét.
2020. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Én örülök, egyrész tényleg siker, másrészt meg durvább a csoport, mint a Fradinál. Tuti tipmmix nyeremény, mindenki el fog verni minket.
2020. nov. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég szép eredmény, az Európa-bajnokság a második legerősebb nemzetközi torna, nem sokkal van lemaradva a világbajnokságtól színvonal tekintetében. A világ jelenlegi 50 legjobb labdarúgó válogatottja közül 28 európai, szóval nem rossz eredmény kijutni még a bővített 24es létszám ellenére sem.
2020. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

Lesz.rom.

Elég sok pénzembe került, és semmi értelme nincs.

2020. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!