Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosarazáshoz van magasság...

Kosarazáshoz van magasság "követelmény"? Tetszik a sport nagyon, de sajnos csak 171 cm vagyok

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs magassági követelmény, de nagyon kiemelkedő képességekkel, tudással kell ahhoz rendelkezni, ami ellensúlyozza a többiek magassági fölényét.

Az irányítóknak nem feltétlenül kell kimondottan magas játékos, de mozgékonyság, kombinációs készség igen.

Hobbi szinten bárkiből lehet jó kosaras, a versenyport már más kávéház, de ott se mindenki égimeszelő.


Példák voltak, vannak:

[link]

2021. jan. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Felejtsd el, meg a 181 is keves lenne... Minimum 185-190 de inkabb 195-200cm europaban, delebbre akar 200cm felett is.
2021. jan. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Próbáld ki mindeképp, én is 170 körüli vagyok, évekig kosaraztam amatőr szinten, és nagyon szerettem.

Profi szinten viszont nehezebb érvényesülni ilyen magassággal, csak keveseknek sikerül, ők is nagyon kicsi koruk óta kosaraznak, és technikailag olyan kiemelkedőek, hogy kompenzálni tudják fizikai hátrányukat.

2021. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nincs követelmény a magassággal kapcsolatban. Mind alacsony és magas játékosokra is szükség van, nyugodtan próbáld ki ha tetszik.
2021. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképpen ki fogom próbálni :D
2021. jan. 2. 19:29
 6/7 anonim válasza:

2es válaszoló: te barlangban élsz amúgy?

Valószínűleg nem akadémián akar kezdeni.

Egyébként nyugi én 164 vagyok és akadémiai szinten játszom,szóval remélem azóta belevágtál és kipróbáltad magad ebben!

Sok sikert!:)

2021. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 188 körül vagyok de szerintem még én is alacsony lennék a kosarak közt. De sztem attól még próbáld ki
2021. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!