Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek mennyire gyakoriak...

Szerintetek mennyire gyakoriak a bunda mérkőzések a fociban?

Figyelt kérdés

Egy forrás aki ilyenekre specializálódott azt mondja ma a dijon- marseille sima hazai lesz

Szerintetek 4.9 odds ért megéri?



2021. jan. 9. 20:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Magyarországon és keleten többször fordulnak elő, Franciaországban szerintem annyira nem gyakori, de azért egy kicsivel megpakolhatod, max egy ezressel
2021. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
0-0 lett.
2021. jan. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Arsenal-akármi is 0-0 lett. Rengeteg a bunda az utóbbi fél évben, szinte csapatot alig tudok mondani aki nem adott el meccset.
2021. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz megítélni, hogy egy rossz eredmény kicsúszott dolog-e, vagy pedig bunda.


De ismerve a dolog mechanizmusát, ott működik elsősorban, ahol alacsonyak a fizetések, vagy sok olyan játékos játszik, aki fertőzött közegből szerződött oda. (Pl. sok afrikai, kelet-európai játékos)


Magas fizetésű játékosokat azért nem éri meg megkeresni, mert a haszon ugyanakkora egy Premier League-es bunda és egy macedón bajnokin történő bunda esetén, ugyanakkor a macedón bajnokságban a fizetések töredéke az angolnak - azaz kisebb költséggel nagyobb nyereség realizálható a bundaszervezőnek.


A Premier League ráadásul nagyon szem előtt van, a lebukás veszélye is nagyobb. El tudom képzelni, hogy egy macedón vagy bolgár labdarúgó szövetségben is vannak megkent alkalmazottak, akik elsikálják a gyanút keltő dolgokat, és a sajtó sem ugrik az ilyen esetekre, mert nincs igazi érdeklődés a helyi liga iránt.

2021. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen tipikus magyar hozzáállás, hogy ha elmegy a mix, akkor biztos bunda volt, véletlenül sem én raktam szar meccsre :D

Nagyon túlbecsülik ezt az emberek, tényleg csak a kisebb piacokon van ennek realitása, Premier League-ben esélytelen.

3-astól azért megkérdezném, hogy az Arsenal meccs miért ne lehetne 0-0, miből gondolja, hogy bundázás történt. :)

2021. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!