Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok, mely játékosok...

Mit gondoltok, mely játékosok nyerik a következő három Grand Slamet idén? Federernek vajon ez lesz az utolsó szezonja a touron?

Figyelt kérdés

Az én tippjeim:

Roland Garros - Nadal

Wimbledon - Djokovic

US Open - Nadal


És nagyon remélem, hogy még nem vonul vissza Federer. Egyszerűen már az is egy óriási élmény, ha csak pályára lép.



2021. febr. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nadal

Djokovic

Medvedev


US Opent azért Medve, mert Djoko ott bőven verhető, Nadal meg nem fogja magát annyira megerőltetni ha megelőzi Federert még előtte idén. De inkább csak remélem, hogy végre valamelyik fiatal is nyer egyet idén is. :D


Amúgy egyetértek, nagyon hiányzik már Roger, remélem teljesen felépült, és lesz még egy jó éve.

2021. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon bíztam Medvedevben Melbourne-ben de nagy csalódást kozott.
2021. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Tsitsipas idén behuz egyet. Valószínűleg nem Wimbledont.

Garros szerintem nadalé lesz még.

Wimbledon kérdéses. Reménykedem még hogy federer tud egy jót futni, de erre nem sok esély van. Így ott Djokot mondanám.

Us openre Tsitsipast.

2021. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én a(z) US Opent azért írtam be először Nadalnak, mert ott szinte salak lassúságú a borítás. A legutóbbi három ottani fellépésén kétszer megnyerte a versenyt. Bár igen, meglehet, hogy a Garros győzelem után nem fogja mindenáron hajszolni a US Open trófeát.


Wimbledonra kanyarodva: Szerintem Thiem és Zverev már az első héten kipottyan, egyáltalán nem füvespályás játékosok. Medvedev meg Tsitsipas mehet pár kört, de náluk is vannak jobbak ezen a borításon. Pl. egy Raonic vs Tsitsipas meccsen én egyértelműen a kanadait hoznám ki győztesnek. Fogalmam sincs, hogy ki tudná ott megverni Djokovicot.


Roland Garros: Nadal "házi bajnoksága". Tavaly nehezített körülmények között ledarálta a teljes mezőnyt, Djokot konkréatan a földbe döngölte. Most egy hét csúszással ugyan, de jó időben lesz a verseny. Szerintem Nadalnak tök mindegy, ha Zverevet, Tsitsipast meg Thiemet is az ő ágára sorsolják. Csont nélkül megnyeri idén is.

2021. máj. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!