Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Dzsudzsáknak még...

Szerintetek Dzsudzsáknak még lehet egy utolsó dobása a válogatottban ha a DVSC-vel visszakerül az NB1-be és ott is rendszeresen játszana?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igen
2021. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nem. Eléggé leépítette magát az utóbbi időben, és csodálkoznék, ha még egyszer fel tudna pörögni nemzetközi szintre.

Ezt nem rosszindulatból írom, a legjobbakat kívánom neki, csak egyszerűen nem tartom valószínűnek.

2021. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem és így is van rendjén. Ilyen korban csoda, hogy focizik még. Habár igaz, az NB II-ben nagyon nem kell megerőltetnie magát.


Én azt mondom Dzsudzsi legyen büszke magára de maradjon mostmár távol a "profi" futballtól és folytassa tovább hobbi céljából.

2021. febr. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3-as!

Nem olyan ritka, hogy egy játékos még ilyen idősen is hasznos a válogatottban, előfordulhat, hogy ősszel Dzsudzsi bekerül még a keretbe, talán még pályára is lép, bár lehet csak csereként. Kérdés mennyire van egyben fizikailag.

Ronaldo meg Ibra lehet rossz példák, de még mindig nagyon jók és hasznosak.

2021. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!