Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Bayern kialakíth...

Szerintetek a Bayern kialakíthat egy dinasztiát a Bajnokok Ligájában?

Figyelt kérdés
A védelmük idén gyenge, de jövőre érkezik hozzájuk Upamecano aki nagyban javítani fog ott nekik. Lewandowski és Müller virágzik, Sané pedig kezdi visszanyerni a citys formáját. A többi csapatot elnézve csak a Chelsea meg a City rendelkezik elegendő pénzzel, a Barcának meg a Realnak nem lesz elég 1 átigazolási időszak a problémák orvoslására.

2021. márc. 24. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekik van a legnagyobb esélyük idén és jövőre is, ezzel egyetértek. A spanyolok szerintem sem lesznek tényezők 1-2 évig, olaszok szintén zenészek és a City is kérdőjel, ha a kopasz tényleg távozik a nyáron. Viszont idén elég nehéz ágon van a Bayern a PSG és a City mellett. Jövőre a Chelsea nagyon erős lehet Tuchellel, főleg ha sikerül behúzniuk Haalandot, de a PSG is kiszenvedhet végre egy BL címet akár idén, akár jövőre, amennyiben Neymarék nem igazolnak el nyáron. És szerintem senkinek nem lesz most rájuk pénze, áron alul meg nem engedik el őket.
2021. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barcat én nem írnám még le, elkezdtek haladni szépen, bár ki nem állhatom őket, de azért figyelni kell majd rájuk.


City és PSG a nagy ellenfél, de a cityt nem érzem annyira nagynak, ellenük tuti tovább jutó lenne.


Én örülnék, ha a Bayern idén is és jövőre is behuznak a blt, mivel nekik drukkolok. A juve addig nem lesz komoly ellenfél ameg Ronaldo ott van. Ra epitik a csapatot és már nem tud olyan csodat muvelni, mint 4-5 éve. Aztan persze biztos van aki nem igy gondolja, de ahogy elnezem egyre tobben vannak ezen a velemenyen. Szerintem Messi is kezd lefelé szállni és ha ezt nem fogják időben észrevenni és megfelelően kezelni (nem eltávolításra gondolok) akkor a barca egy pár év múlva juve sorsra fog jutni.

2021. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg apróság van, aminek dötő szerepe van a továbbjutásban, még egy kiemelkedően jó csapat se mehet biztosra. Egy sérülés, egy szigorú bírói ítélet, egy kapufáról rossz irányba pattanó labda simán átbillentheti a mérleg nyelvét. Nem véletlen, hogy a 90-es évektől csak a Realnak volt címvédése, és nekik is csak komoly mázlival. Jók a Bayern esélyei idén, de ez az ág nem lesz sétagalopp.
2021. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó most a Barca, de Lenglet, Mingueza, Araujo védelmet komolyabb csapatok szétszedik.
2021. márc. 24. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Én a Fradit mondanám a legesélyesebbnek. Idén csak megkóstolták a nagyokat és szándékosan kiestek de jövőre támadnak újra és bezsebelik a BL címet.
2021. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!