Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » "Komoly" meccsen mi volt a...

"Komoly" meccsen mi volt a legmagasabb lőtt gól szám, amivel ki lehetett kapni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ugye olyan sokszor van, hogy két eltérő erősségű csapat kerül összes selejtezőben stb. és akkor akár 10-15 gólt is lő az erősebb a gyengébbnek. Engem az érdekelne, mikor a vesztes fél is jó sok gólt lőtt, de még az is kevés volt mert az ellenfél meg még többet lőtt. Tehát nem a 14-0, hanem mondjuk (csak példa) 8-7 vagy 10-8 vagy ilyesmi. Amikor nagyon magas gólszámmal, ami máshol egyértelmű, fölényes győzelem, is ki lehetett kapni.

És most "komoly" meccsre gondolok, tehát válogatott mérkőzésre, vagy magasabb osztályú nemzeti vagy nemzetköz bajnokságra, tehát nem grundfocira meg megye 5-öd osztályra. Hanem maximum másodosztályig "lesüllyedve", tehát még nagyjából minőségi foci esetében.

Mi volt a legnagyobb lőtt gól szám, amivel mégis kikapott adott csapat?



2021. ápr. 24. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem találtam erre konkrét adatot, de ez lehet az egyik legnagyobb szerintem:


Charlton Athletic 7-6 Huddersfield Town


1957, angol másodosztály

2021. ápr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1948-ban volt egy Magyarország-Svájc válogatott meccs, ami 7-4-re végződött.


Egyébként az 5-3 vagy a 6-3 nem is annyira ritka mostanság sem, de az egyik legfurcsább eredmény, amit élőben láttam, egy Monaco - Deportivo La Coruna 8-3 volt.

2021. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!