Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért olyan népszerű a labdarú...

Miért olyan népszerű a labdarúgás a gyerekek körében? (testnevelés érettségire kell)

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen játszható (elég egy labda, meg két-két ledobott póló), apák is tudnak focizni (tud játszani a gyerekkel, tudja tanítgatni), főleg régebben népeszerű sportág volt (ma meg nagy üzlet), sikereink is voltak benne (ezer éve), a focisták jók voltak példaképnek (amíg nem ilyen frizura- és tetkóbemutató mimóza primadonnák gyülekezete lett).


Aztán jöhetnek az általános lózungok is a csapatsportágakról (együttműködés, küzdelem a csapatért stb).

2021. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert menőnek tartják. Pont az a korosztály, hogy CR7 és Neymar köszön vissza a táskáról és a füzetekről is, talán a média miatt is. Ebben a korban gondolom nem csak én akartam sztár/híres lenni, na a fiúk egy része focista akar lenni. A suliban könnyű is játszani, sok a fiú és csak labda kell hozzá. A egyre több helyen már a tesi tanárok is kézi/foci edzők másodállásban, így pedig teljesen adott, hogy a sulinak is legyen focicsapata. Ennek a korosztálynak is vannak már meccsek és lássuk be, hogy elég nagy dicsőség 1-1 ilyen meccset megnyerni vagy esetleg az egész bajnokságot. De nálunk már attól is elszálltak, ha a házi bajnokságban legyőzték az idősebbeket. Ha pontosabbat szeretnél, akkor esetleg kérdezz körben az általános sulikban vagy egyesületeknél, ők még jobban el tudják mondani, hogy mi motiválja őket, én csak szemlélő lányként írtam ezeket le.

És azt még hozzátenném, hogy nagyon fiús sportnak gondolják.

2021. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!