Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 18 év alattit oltás nélkül...

18 év alattit oltás nélkül beengednek a stadionba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnénk az öcsémmel kimenni a Fradi - DAC meccsre. Voltunk már többször is meccsen, de a Covid óta ez lenne az első. Nekem megvan a védettségi igazolványom. Öcsém pedig 18 év alatt van. Azt olvastam (már nem tudom hol), hogy védett személlyel bemehetnek a 18 év alattiak. Ez valóban így van? Sajnos a Fradi.hu-n semmi ezzel kapcsolatos infót nem közölnek, csak annyit, hogy a járványügyi előírások mellett rendezik meg a meccseket.

2021. jún. 21. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te 18+ vagy akkor veled bemehet.
2021. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, 18 már elmúltam.
2021. jún. 21. 19:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. jún. 21. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Összeszeded magad és beoltatod magad. Onnantól mindenki tudni fogja, hogy oltott ÉS ÉRTELMES ember vagy.
2021. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

#4

A kérdező be van oltva, 18 múlt. Az öccse nincs beoltva. Nem derült ki a kora, lehet éppen 10 éves is az öccse vagy valami oka, hogy miért nincs oltva. Ebbe nem kellene bele szólni szerintem, ezt majd tudják ők. (bár jogos az észrevételed is)

Viszont így mehetnek gond nélkül.

Jó szórakozást nektek.

2021. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Kommentelőnek köszi szépen!


Az öcsém 17 és a kérdés kiírásakor még nem volt beoltva, ugyanakkor a meccsnapra ez változott és az igazolványa is megérkezett, szóval gond nélkül bejutottunk a stadionba mind a ketten.

2021. júl. 2. 18:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!