Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Azt ugye vágja mindenki, hogy...

Azt ugye vágja mindenki, hogy a mi focicsapatunk alapból sokkal jobb mint az Olaszoké, Portugáloké, stb?

Figyelt kérdés
Oké, hogy most megvertek minket, de csak azért mert a bírót lefizették és érvénytelenítette, a 2 érvényes és szabályos golunkat. Pedig nem 3-0 lett volna az. Hanem vagy döntetlen vagy 3-2. De pl 2016-ban is megvertük őket. Akkor is egy gól a bíró csalása miatt nem lett a számlánkra írva. De hiába mert igysem döntetlen lett, hanem nyertünk. És most elárulom nektek, hogy oké tudom, hogy néha a szerencse is közre játszik. Mint pl a Franciák és Németek ellen is most mert náluk nem hiszem, hogy jobbak vagyunk alapból. Viszont a Portugáloknál tuttira. Mivel onnan Max Ronaldo az erős. Meg Max 1-2 ember nem olyan rossz. De nálunk meg van legalább 5 olyan aki Ronaldo nyomaiban van. És 1-2 bravűrös játékos nem érhet fel sok kevésbé bravűrös de mégis retek jó focistához. Tehát ha a szerencse nem létezne. Akkor mi kB mindig letarolnánk őket. A haverom utána megemlítette, hogy az Olaszok akármikor ki akasztanak minket. Mégis hol? Őket is simán megtudjuk verni akármikor. Bár úgy Európában amúgy sincs nagyon jó csapat. Pl Chile, Urugway, Argentína, Kolumbia, Brazília. Bármikor letarolja bármelyik európai csapatot. Max esetleg a Németek, Belgák tudják őket megfogni de ez ritka. Na meg amúgy imádom Ronaldot.de mikor 16-ban szét aláztuk őket elég nagyképű balhét csapott. És amúgy is jó focista. Azonban Messi, Neymar vagy annói Pelé, Ronaldinho szintjéhez soha nem fog felérni. Minden esetre ha most megint ilyen igazságtalan dolog miatt estünk ki remélem ezek közül a csapatok közül nyer valamelyik: Hollandia, Horvátország, Belgium, Németország, Wales vagy Oroszország

2021. jún. 30. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak páran remélik.
2021. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem a viccet, de legközelebb a humor kategóriába légyszíves :D


De nagyon jó volt ettől függetlenül, az utolsó mondatnál már nem bírtam, hangosan felnevettem.

2021. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vicceltem. Én ezeket gondolom és tudom is. Pl Uruguay az egyszer 8-0-ra megverte Portugáliát.
2021. jún. 30. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyszer mi is vertük 8-0-ra ellenfelünket.
2021. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2016-ben nem vertük meg az EB-n Portugáliát hanem 3:3-as döntetlen lett. 2017-ben VB selejtező meccseken ők 3:0-ra és 1:0-ra vertek minket. Nézz utána jobban az infóknak. Olaszokat legutóbb egy bundagyanús barátságos meccsen vertük meg 3:1-re Budapesten. (abban a csapatban volt a friss világbajnok Buffon, Cannavaro, Materazzi stb..)

Ronaldo egy szinten van kb. Messivel, de Pelétől messze mivel ő 3-szor is VB-t nyert, Ronaldo 0. Neymar pedig sosem fog felnőni Ronaldohoz meg Messihez. Ronaldinho szintén nyert VB-t és sokkal látványosabb játszott, jobban cselezett mint Ronaldo.

2021. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

#3

Mi meg 13-1-re a franciákat. 1927-ben.

2021. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg a humor kategória (ironizál a kérdező, szerintem). Nem összeszedett a magyar csapat összjátéka. Az igaz, hogy a bíró, 3-ból két meccsünkön nem volt korrekt, de az más kérdés. Egyre jobban játszott a magyar csapat - önmagához képest, ráadásul mindent beleadott, gratulálok is nekik ezért! De nem a németekhez, portugálokhoz, franciákhoz képest jók. Remekül zártunk, a németeket ez megőrjítette, na meg a kontráink.


De ennyi. Nincs biztos és folyamatos labdapasszunk, raádásul tömörülünk folyton, nincs a tér kijátszva. Azóta ez a mániánk, amióta a ruszkik kiütöttek minket (mi meg három évvel később a katonáikat...)


Szível-lélekkel fociztak a magyarok, és meg épp így szurkoltam. Azért is, mert nem érünk fel a csoporttagokkal. Saját magához képest viszont egyértelműen fejlődött a magyar csapat.

2021. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a humor kategóriába való a kérdéd
2021. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!