Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki lesz az Eb gólkirály...

Már19nevetirtam kérdése:

Ki lesz az Eb gólkirály egyenlőség esetén?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert fogadtam rá és jelen esetben ronaldo ak és a cseh játékosnak is 5golja van. Mi fog dönteni? A cseh játékosra fogadtam.. Tegyük fel nem rugnak többet 5nel, mi a szabály? Seholse találtam leírást, Wikipédián se, semmilyen sport oldalon

2021. júl. 4. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az nyer, hiszen attól hogy holtverseny még ő is gólkirály.

)Amúgy személyes megjegyzés, de ilyenkor én azt is nézném kinek van több akciógólja, Ronaldo állandóan úgy lesz gólkirály hogy 11-esekkel lövi hülyére magát, szerintem az összes válogatott góljának a fele büntetőből van. Most is 5-ből 3 gólja 11-esből van, Schicknek az 5-ből csak 1 gól büntető, a többi 4 akciógól, ő jobban megérdemelné.)

2021. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Enis ezt nézném..

Csak tartok tőle hogy pl olyat is néznek ki hány meccsen lőtte..

2021. júl. 4. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van rá szabály:

"About the Euro 2020 Golden Boot

The Golden Boot is awarded to the player who scores the most goals in the tournament. If there are multiple players with the same number of goals, the tie is broken by assists, and if those too are equal, by the lowest minutes played."


Jelenleg mindenképp Ronaldo vezet mert van 1 assistja és kevesebb időt játszott.


" [link]

2021. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Óvatosan megjegyzem, hogy azokat a 11-eseket be is kell rúgni, és látható, hogy teher alatt ez nem is annyira egyszerű. Lásd Mbappé...

(mondom ezt úgy, hogy nem szeretem Ronaldót).

2021. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!