Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az angol válogatott miért...

Az angol válogatott miért játszhat a Wembleyben az Európa bajnokságon?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy egy ekkora jelentőségű meccsen hogyan kaphat az egyik csapat ekkora előnyt, hogy több tízezer angol telitorokból szurkolhat a válogatottjának, miközben a dánok részéről csak az Angliában élő dánok mehetnek, ami nyilván jobb mint a semmi, de attól még hátrány. Hasonlóan "megközelíthetetlen" helyen kellene szerintem ezt szervezni, pl Budapest, Bukarest, stb, vagy legalább beengedni a dánokat az országba, nem értem ez hogyan elfogadható. EB döntőt rendezni teltház nélkül meg megintcsak érthetlen de ez már más téma :D Szerintetek?

2021. júl. 5. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Igazságtalan előny
Igazságos, rendben van
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nemzetközi tornán van egy házigazda ország. Nyilván egy elődöntő, döntő lebonyolítása óriási szervezést igényel, nem lehet megoldani hogy csak találomra legyen máshol a meccs.
2021. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A helyszín sokkal előbb eldőlt, mintsem az, hogy mely csapatok játsszák a negyeddöntőt, vagy hogy a COVID járvány épp milyen stádiumában van az adott országban.

Lehetett volna német-dán meccs, és akkor semleges lenne az angliai helyszín, de nem így alakult. Megint, lehetett volna, hogy pont nálunk nem kedvező a járványhelyzet az EB idején, míg a briteknél az, nem így alakult. Ezek nem előre kalkulálható dolgok. A franc se akarta a járványt és azt, hogy a '20-as EB 21-ben legyen megtartva, de ha már úgy döntöttek, hogy idén megrendezik, akkor nem akarják össze-vissza variálgatni még a helyszíneket is az épp aktuális járványhelyzet szerint.

2021. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az EB előtt amúgy tartottam attól, hogy a covid miatt nem lesz e gond, ezzel a sok utazással. Végül nem alakult ki a játékosok között tömeges covid fertőzés, ami azért szerencsés történet.


Egyébként túl sok szerintem is a meccs a Wembley-ben. Legalább az egyik elődöntő lehetne máshol, simán kaphatott volna még plusz 1-1 meccset a Puskás és a müncheni Allianz Arena.

2021. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól van ez így, ennyit simán megérdemelnek szerencsétlen angol drukkerek, a dánokkal ellentétben, pl. még soha sem nyertek EB-t, egyetlen aranyuk egy 1966-os VB...
2021. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Úgyis a dánok nyernek tizenegyes párbajokkal.


Anglia max a lelátóról nézheti a Dán-Olasz döntőt.

2021. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!