Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a mai Angol...

Mi a véleményetek a mai Angol - Dánia meccsről?

Figyelt kérdés

2021. júl. 7. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Anglia jut tovább
Dánia jut tovább
19 szavazat
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ennyire nem érdekel senkit a foci? Látszik hogy itt mindenki liberális...
2021. júl. 7. 13:03
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

a liberális politikai pártnak és a focinak semmi köze egymáshoz.

én nem drukkolok semelyiknek sem, de nagy meglepetés lenne, ha nem az angolok nyernének. ezen az eb-n még egy gólt sem kaptak... elég erős idén a csapatuk, nagy a valószínűsége annak, hogy ők nyernek.

2021. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Dánok nagyon felszívták magukat, tuti lőnek gólt. Szerintem 3-1, 3-2 lesz a vége angolok javára.
2021. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez is büntetőpárbajokkal dől el.
2021. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szerintem 2:2 végeredmény lesz és hosszabbításba fog eldőlni.
2021. júl. 7. 18:24
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem büntetők lesznek és Dánia jut tovább
2021. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

#6 Adná az Isten!


Megérdemelnék egyébként.

2021. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Jogtalan 11 es
2021. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Igazából (ha fogalmazhatok így) Kasper Hjulmand eléggé elcseszte azzal hogy a 67. percben lecserélte a két dán csatárt (Damsgaard és Dolberg), pláne hogy az utolsó 15 percet (105. perc után) emberhátrányba játszották a dánok.

Másfelől miután megtörtént a két csatár cseréje 40 percen keresztül egyetlen kapura lövést sem sikerült kivitelezni a dánoknak ami számomra óriási csalódás volt.


A 11-est pedig szintén jogtalannak tartom Sterling lábát éppen hogy súrolta a dán játékos, az hogy elesett nem ennek volt köszönhető...

Nem volt fair play az angolok részéről.


A döntőre kíváncsi leszek (hasonlóan 1:1-es döntetlenre számítok).

2021. júl. 8. 01:41
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mostani EB tele van tizikkel meg öngólokkal, mintha nem számítana mennyire játszik jól a gyengébb csapat, egyszerűen a nézettség miatt kell továbbnyomni "nagy" csapatokat. Részemről krva cikinek tartom, hogy egy hosszabbításban befújt tizivel bírt továbbmenni az angol csapat. 1-1-nél a dánoknak szurkoltam, hogy jussanak el tizi párbajig és nyomják le őket. :D
2021. júl. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!