Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Létezik olyan, hogy az ellenfé...

Létezik olyan, hogy az ellenfél csapat képtelen visszaütni sorozatosan a röplabda szerváimat? Most az ellenfél csapat ilyen béna vagy én vagyok valami rejtett őstehetség, lehet röplabdáznom kéne?

Figyelt kérdés
Amúgy azért fura, mert nem vagyok gyakorlott sportoló csak úgy játszottunk, de hamar ráéreztem, egyből feltűnt mindenkinek, hogy milyen jól szerválok. Én meg el se hittem, hogy senki se tudja visszaütni a szerváimat. Ilyen nincs szerintem, de lehet ennyire béna volt az ellenfél csapat. Jó ha 2-szer sikerült visszaütni, de akkor is elcseszték. Aztán poénból elneveztek szervakirálynak.

2021. júl. 23. 00:05
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát ha jol adod vissza az ő szervájukat akkor van értelme a röplabdának
2021. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így hogy mondja meg bárki? Ha az olimpiai válogatottunk ellen sikerült ez, akkor őstehetség vagy. Ha csak a suliban, akkor lehetsz ugyan tehetséges, de nagy szerepe van a történetben annak, hogy a többiek bénák.
2021. júl. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, hiszen leírtad, hogy veled megtörtént.
2021. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!