Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Messi király miért hagyja ott...

Messi király miért hagyja ott az FC Barcelonát, és hova megy ezek után, mik a tervei?

Figyelt kérdés
Nos hát a. Barca a legjobb csapat ez nem vitatható. És Messi sokkal jobban focizik mint Ronaldo. Messiben benne van a dél-amerikai focizta vér. Azonban okés az Barca többi tagja is elég jól játszik. Jobban mint a Realos tagok. Azonban Messin kívül nem nagyon van tudtommal ott más aki felérne Ronaldohoz. Tehát nem szeretném azt, hogy most emiatt elveszitse a Barca az erejét és hírnevét. Tehát nagyon rosszul esik, hogy Messi otthagyja azt a csapatot. Mert ő alapból is szerintem a valaha élt legjobb focista.

2021. aug. 6. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Felcsútra jön, a Puskás Fc-hez.
2021. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nekünk kellene kispályára csatár jövő hétre. Fizetni nem tudunk de meccs után van sör. Kerekes Elemér igazolásával kéne játszani. Ha nem bírja a két félidőt akkor 10 perc is elég
2021. aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
PSG, vagy Manchester City. Én azt nem értem, hogy ha júliusban 5 évvel hosszabbította meg a szerződését, akkor most hogy tudott eligazolni.
2021. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A spanyol bajnokság fizetési sapkája miatt a Barcelona nem férne bele a költségkeretbe, ha Messi maradna, ezért hiába egyeztek meg a felek, a szerződés nem tudott létre jönni.
2021. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem Messinek a Manchester Unitedbe valóban méltó helye lenni. Nem City, United. Az is egyébként egy erős csapat. Csak kéne bele valaki aki megerősíti.
2021. aug. 6. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyedül a psg érdeklődött iránta, előrehaladott tárgyalások vannak, legalább lesz újra Messi-Neymar páros a pályán. Elképtelhetetlen Messint más mezben látni, argentínon kívül persze.
2021. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!