Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért vesznek annyian jegyet...

Miért vesznek annyian jegyet ha simán ki fogunk kapni az angoloktóL? CSak a különbség akérdés hogy 2 3 vagy 4 lesz közte.

Figyelt kérdés

Nem értem mire fel ez a nagy hype a jegyek körül..

Ennyire sokan kiváncsiak az angol válogatottra vagy mi? Csak a (látens) fisdeszesek szurkolnak még a pénznyelőknek



2021. aug. 21. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mert sokan szeretnék élőben látni az EB döntős, viszonylag szépen csillogó ezüstérmes angolokat, nálunk sok PL rajongó van, azon belül szurkolnak a Tottenhamnek is, haverom kedvence pl. Kane, ő is kimegy, ott fog csápolni a kapu mögött. United drukkerként én Maguire-ért vagyok oda. Amúgy csak 1 góllal fogunk kikapni, 1:0 vagy 2:1 lesz a britek javára.
2021. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Volt néhány foci siker az utóbbi időben és ezért.

Egyébként fejtsd már ki légyszíves, hogy milyen pénznyelőre gondolsz!

2021. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a válogatottra
2021. aug. 21. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért kapnánk ki simán? A németektől és a franciáktól sem kaptunk ki..
2021. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ők ki is estek .. Az angolok eb DÖNTŐSÖK. MÁS SZint mint egy német válogatott.
2021. aug. 21. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező,ha a töbség,vagy a játékosok is így álnak egy mérkőzéshez mint te,akkor pont ezért kapunk ki.Vagy te tényleg ezt szeretetnéd?
2021. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen , legalább véget érne ez a focimánia. ÉS kevesebb menne rá az ÉN Adómból.
2021. aug. 21. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Az adódat ugyan úgy lenyúlnák, annyi lenne a különbség, hogy Orbánék zsebébe menne közvetlenül. Hagyjuk már ezt a foci miatt nincs pénzem kispolgár mentalitást.
2021. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

"a válogatottra"


A válogatott mióta pénznyelő öreg? A válogatott szereplésért a focisták nem kapnak akkora összeget, mint a kluboknál.

A válogatott focisták fizetése teljesítményarányos. A magyarok nyilván nem annyit kapnak, mint mondjuk a franciák. Ekkora fizetés kell, mert ez arányos. Ingyen senki nem fog neked játszani.


Egyébként van egy rossz hírem! Ha nem lenne focimánia, akkor is lenyúlnák ám az adódat, mert Magyarország egy proli ex-komcsi ország, ahol "politikusok" marakodnak a filléreken, amiket a te zsebedből szednek ki. Az ellenzék is ezt fogja csinálni, ha hatalomra jutnak ne izgulj. Itt nekünk senki nem akar jót, ezek a pénzért küzdenek, a politika is üzlet, a megnyert szavazat a befektetés a politikusnak. Minél több a szavazat, annál nagyobb az esély, hogy nyer és közelebb kerül a mézes-bödönhöz.

Nem véletlen idegbajos némelyik már, mert rohadtul féltik a pénzt. Ezeknek sosem elég.

2021. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!