Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A profi sportfogadók excel...

A profi sportfogadók excel táblázatból dolgoznak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy a profi sportfogadók excel táblázatból dolgoznak. Minden egyes fogadási típusra külön táblázatuk van. Pl ha szögletekre,gólszámokra,stb. Én is elkezdtem csinálni táblázatokat,de rengeteg idő.Még ha csak az 5 legnagyobb bajnokságot vezetem,szinte azt is lehetetlen,ha csak napi 2-3 órám van rá. Pl csinálok egy szögletes táblázatot,akkor a bajnokság összes csapatának minden meccsét vezetni,hogy mennyi kapura lövés volt,hány szöglet,és egy bajnokságban van 20 csapat. A neten rengeteg jó oldal van,ahol vezetik az összes statisztikát,pl soccerstats. Akkor minek fordítanak rengeteg időt ezekre a tálázatokra,ha ugyanezeket a statisztikákat ki lehet keresni pár perc alatt?Aki tudja hogy hogy működnek ezek a táblázatok,miket vezetnek benne,írna róla egy kicsit?Mert gondolom nem véletlenül ölnek bele rengeteg időt ezeknek a táblázatoknak a vezetésébe,mert akkor ők is megnéznék a neten.

2021. aug. 24. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen
2021. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor azért vezetnek ilyen táblázatokat,mert abba csak azt írják ami nekik fontos,és így jobban átlátható?Mert beszélgettem egy profi sportfogadóval,aki elvileg ebből él,lehet tőle tippeket is vásárolni,és kérdeztem hogy működik ez a táblázat.Mondta hogy attól függ,hogy mire fogadsz.Ha szögletre,akkor azt,ha gólra,akkor azt kell vezetni benne.Kérdeztem,hogy nem küldene-e egy screen-t a táblázatról,csak hogy lássam hogy még is milyen adatokat kell vezetni benne,mert ha csak azt amit a neten is megtalálok,akkor nem ölök bele napokat,hogy táblázatot csináljak,de azt mondta hogy privát és nem akarja elküldeni.Vagy igazából nincs semmi varázslat ebbe a táblázatba,és csak arra van,hogy vezesse a statisztikákat az ember magának,és mindenki úgy szerkeszti ahogy neki jó?
2021. aug. 24. 14:46
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy 2021-ben annyira fontos lenne az ilyesmi.

Ingyenes stat oldalakon is már minden releváns bajnokságról ott van szinte minden fontos infó. Pár euróért pedig minden lehetséges létező statot megkapsz a szögletektől kezdve a lapokon át a 10 perces piacokig.


Egyszerűen nem érné meg hosszú távon ez a dolog, rengeteg meló lenne vele.

Max valami nagyon specifikus bajnokságot tudok elképzelni vagy azt, hogy kifejezetten 1-1 csapatra áll rá az emberünk, és rőlük minden lehetséges infót megszerez


Amúgy a "profi" fogadók értékre fogadnak. Arra az oddsra, amiben értéket látnak. Illetve az infóik alapján raknak, nem nyers ÁTLAG-ok alapján.

2021. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,hogy rengeteg meló,és felesleges is ilyen táblázatot készíteni,mert hiába vezetem egy csapat minden meccsét,mert semmire nem garancia a statisztika,csak egy jó iránymutató lehet,hogy nagyjából mi várható.Csak írtam egy "profi" sportfogadónak,hogy ő milyen statisztikákat néz meg egy meccs kielemzésénél,és azt mondta hogy 10 évre visszamenő táblázatai vannak,és abból dolgozik.De igazából amit én vezetnék,szögletek,gólók,stb az mind elérhető a neten. 3-as válaszoló,írtad hogy vannak olyan oldalak ahol pár euróért minden statisztikát meg lehet nézni.Tudnál írni párat?Az a baj,hogy néztem youtube videókat,pl cambet sport csatornát,és mondták hogy elő vannak fizetve külföldi hírportálokra is,az információk miatt,de az oldal nevét soha nem mondják meg.Olyan oldal kéne nekem,ahol időben tudok olvasni az információkról.Pl sérülték,stb,de sehogy nem találom meg.Ha ismersz ilyen oldalt írnál párat?
2021. aug. 24. 16:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Lőtéri kutyát nem érdekli mi volt tíz éve. Felesleges 10 évnyi adatot nézni. Nem is igazán értem.. nem rak pl Atalanta meccsekre overeket mert 10 évnyi adat alapján nem az?

Egyszerűen nem releváns. Nem tudom mennyire lehet profi ez az ember akivel erről beszéltél.

Ahogy a H2H statokból sem igazán van mit leszűrni. Tipikus közhelyes ökörséges amikor nagyobb rangodók előtt elkezdik puffogtatni, hogy ez igazi gólgazdaz örökrangadó mert pl 2016-ban 5:4 lett.



Van egy fizetős szögletes/lapos oldal amit pár hónapja találtam, ha haza érek megkeresem.


Én személy szerint jelenleg egyébként az élőzésben látom a pénzt. Azon belül is kivárok kicsit, és ha első 20 percben nincs gól, akkor élőben rakom a 1,5 overt. Nyilván olyan bajnokságokon ahol azért minimum egy átlagos gólszám várható

2021. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem nézi a 10 évvel ezelőtti statisztikákat, csak úgy gondolta hogy 10 éve vezet táblázatot. Egyébként nem tudom hogy neki mi hátránya származna abból ha küldene egy screen shot-ot a táblázata egyik oldaláról. Nem is úgy gondoltam hogy küldje el a táblázatát amivel egy csomót dolgozott, csak egy képet hogy megértsem hogy milyen statisztikákat vezet, mert ha csak azt amit a neten is el lehet érni, akkor felesleges táblázatoznom,de azt írta hogy a szűrő rendszere, és a fejléc egyéni fejlesztés, és azt nem akarja kiadni.
2021. aug. 24. 17:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért szoktam neki írni néha, mert vettem tőle egy webinárt 30-ról 10 ezer forintra leakciózva, de csak olyan dolgok voltak benne, amit ingyen össze szedek a neten. Pl hogy kell a tippmix szelvényt kitölteni, stb, és egyáltalán nem ért 10 ezret,és gondoltam legalább akkor válaszolhatna pár kérdésemre. Ha érdekel akkor privátban leírom,hogy ki az.
2021. aug. 24. 17:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Engedd szerintem el a témát, a 10 ezer forint ami 30k volt eredetileg, mert ő ezt írta bele a reklámba pedig legyen tanulópénz
2021. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha érdekel privátban elküldöm a webinárt. Kíváncsi lennék te mit mondasz, hogy mennyire hiteles az ember.
2021. aug. 24. 17:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Elküldheted bár látatlanban ha tippelnem kéne...


Szelvény kitöltés

Iroda ajánló

Piacok értelmezése, azaz mit jelent a gólszám alatt felett, ázsiai hendi stb

Bankroll

Bankroll menedzsment

Egyéb sablon hülyeségek

2021. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!