Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az FC. Barcelonára gyakorlatil...

Az FC. Barcelonára gyakorlatilag semmilyen pénzügyi szabály nem vonatkozik?

Figyelt kérdés

1 milliárd eurós adósság az belefér a pénzügyi fairplaybe?

Most erre még 500 millió eurót fel is akarnak venni.



#szabály #Barcelona #pénzügy #eufamaffia #olajozas
2021. aug. 25. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha vetted volna a fáradtságot hogy utána nézzél annak, amiről véleményt formáltál, akkor tudnád, hogy a pénzügyi fair play Spanyolországban abban merül ki hogy van egy "total squad value" ami maximalizálva van. Ebben van a játékosok, edző, stáb fizetése, a B csapat és az akadémia költségei, sőt, amikor játékost igazolnak akkor az átigazolási díj egy része is beleszámítódik.


Ehhez semmi köze annak amit kérdezel, egyik dolognak sem, plusz nem tudom hogy feltűnt-e hogy a szabályok miatt Lionel Messi már nem a Barcelona játékosa. Ez pont az ellenkezőjét bizonyítja annak, amit állítasz.

2021. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem egy normális bajnokságban nem lenne elfogadható az 1000 millió eurós adósság lol


Persze értem beletapostam a hungarokatalán lelkedbe xddd

2021. aug. 25. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem"


Nem tapostál bele, csak pont erről beszélek, hogy a véleményeddel nem is tudok és nem is szeretnék mit kezdeni, ha tényekkel alá tudod támasztani hogy "szerinted egy normális bajnokságban miért nem elfogadható az 1 mrd EUR adósság" akkor szívesen válaszolok rá, de a privát minden valóságalapot és tényt nélkülöző véleményeddel nem akarok foglalkozni. Ezért írtam, hogy bárcsak tájékozódtál volna, mielőtt megfogalmaztad.

2021. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!