Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teniszfanoktól? szerintetek...

Teniszfanoktól? szerintetek lesz ebből az Ausztráliából jövő oltási fenyegetésből valami? Ugyebár az a tervük, hogy csak azok a játékosok vehetnek részt a január végén kezdődő versenyen, akik megkapták mindkét oltást.

Figyelt kérdés

Szerintem ez egy nagyon aljas dolog lenne, bár állítólag október 15-ig még tárgyalnak erről. Engem speciel anyagilag is érint ez a dolog, mert már 350 ezret raktam Djokovic végső győzelmére, plusz még kétszáz kilot tervezek, de Djokovic kijelentette, hogy ő abszolút ellenzi a kötelező oltást (megjegyzem, nagyon helyesen).


Szóval szerintetek mi lesz ebből? Federerről és Nadalról például nem tudni, hogy ők hogy viszonyulnak az oltáshoz, ha ők ketten is kijelentenék, hogy ilyen feltételek mellett nem vesznek részt a tornán, akkor fix, hogy Victoria állam vezetése köpne egy nagyot és aláállna.



2021. okt. 3. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdésben a kérdőjel kicserélendő vesszőre, csak elnyomtam.
2021. okt. 3. 14:51
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Olaszországban megcsinálták azt az ocsmányságot,hogy annak a dolgozónak aki nem kéri a vakcinát felfüggeszthetik a fizetését.. Ezek után azt mondom,hogy nagy eséllyel meglesz ez a korlátozás is.
2021. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Ezt nem is tudtam, hogy Olaszországban ez a helyzet.

Visszatérve a teniszre: Bízom benne, hogy nem lesz ebből semmi, vagy esetleg beoltatja magát Djokovic, hogy ott lehessen. Ha meg tényleg úgy dönt, hogy kihagyja a versenyt, akkor visszautalják a pénzt, azt meg rárakom a Wimbledoni győzelmére, amit 2.00-ás oddsszal adnak.

2021. okt. 3. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!