Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én érzem hogy a magyar...

Csak én érzem hogy a magyar nb1es játékosok gyakran semmik, és lassúak?

Figyelt kérdés
Paks ftc meccset elnézve szerintem olyan lassúnak, gyengének tűnik a meccs, egy premier leaguehez képest.. nektek mi a véleményetek erről?
2021. okt. 4. 20:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem csak te... Múltkor néztem a Lazio-Roma meccset utána pedig adták a Vasas-Etot(igaz ez nb2). Hát mit mondjak azt hittem nem ugyanazt a sportágat nézem. Sajnos ez Magyarországon ilyen ameddig mindenki alibizik és apuci anyuci kisfia jut be az akadémiára mert több a pénzük addig itt nem lesz változás:/
2021. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A magyar bajnokság gólkirálya (Hahn János) a transfermarkt szerint 750 ezer eurót ér. Ennyiért egy U18as játékost sem lehet igazolni a Premier League-ben. Ne csodálkozz hogy ekkora a kúlönbség..
2021. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest nyilván az lesz, mikor a világ egyik, ha nem a legjobb ligája :D


Olyan mintha a faluszéli, már vak, süket, ízeket és szagokat nem érző Marika nénit kérnéd számon, hogy miért nem olyan finom ízű a főztje mint a világ legjobb séfjeinek?

2021. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom hogy bármilyen más bajnoksághoz nézve sokkal furcsább nézni, mert összeszedettlenebb, rosszabb az egész
2021. okt. 4. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge minőségű nagyon, ez nem kérdés.
2021. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!