Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan elemeznétek ezt a gólt?

Hogyan elemeznétek ezt a gólt?

Figyelt kérdés

[link]


A csatár egyenesen a kapusba rúgta volna, csak a kapus pont akkor nyitotta szét a lábát, amikor a csatár elrúgta így elment a lába között. Mi a véleményetek róla?

Akkor erről a gólról elég sokat írtak az újságok. Emlékszik rá valaki?



#2002 #gól #Dél-Korea #kötény #Portugália #2002-es világbajnokság
2021. okt. 10. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kötényt adott a kapusnak, előtte ragyogóan vette át a labdát, és cselezte ki a védőt. Túl sok elemezni való magán a lövésen nincs.


Ami miatt sokat írtak a meccsről, az a játékvezetés volt. Meg ugye az ázsiai házigazda a sokkal esélyesebb, sztárokkal teletűzdelt Portugálit verte ki.

2021. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erről a gólról is sokat írtak meg hogy bántották a kapust miatta, erre emlékszem.
2021. okt. 13. 21:46
 3/13 A kérdező kommentje:
Te az olaszokkal kevered (azt is volt szerencsém látni), őket verték ki, nem a portugálokat, mivel az csoportmeccs volt, az olaszok ellen meg nyolcaddöntő, ezzel kevered
2021. okt. 13. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A portugálok ezzel a vereséggel kiestek a csoportkör után, győzniük kellett volna a továbbjutáshoz. Az olaszok és a spanyolok ellen is eléggé részrehajló volt a játékvezetés.
2021. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont kicsit elkanyarodtunk a góltól, amiről annyi hogy sokat beszéltek erről a kötény gólról és a kapust is bántották vele, ennyit tudok
2021. okt. 13. 22:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én rákerestem, inkább a játékvezetést kritizálták, nem Vitor Baiát.

Nem tudom, mire akarsz kilyukadni, de nem ez az egyetlen öt méterről kapott köténygól, és azt sem gondolom, hogy Vitor Baia azért vette fel a lövés előtt a kisterpeszt, mert gólt akart kapni a lábai között.

2021. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul emlékeztem, annyira nem néztem utána, csak eszembe jutott. Én se gondoltam hogy szándékosan tette szét a lábait, nem is erre akartam kilyukadni
2021. okt. 15. 20:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy már nincs fent minden amiket akkor írtak, ha mégis nehezebb megtalálni de egyébként is egy csomó cikk törlődött már, csomó oldal megszűnt, meg akkor leginkább az újságok voltak elterjedve,a netezés meg még akkor gyerekcipőben járt.
2021. okt. 15. 20:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Milyen oldalakon néztél utána?
2021. okt. 15. 20:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az olasz meccs volt a nagy bunda.
2022. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!