Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Rossi azzal a problémával...

Ha Rossi azzal a problémával küzd, hogy nem tud tapasztalt játékosokat beválogatni a keretbe, miért nem hívja meg Dzsudzsákot?

Figyelt kérdés

Hiányzik a fél csapatunk, helyettük olyan játékosokat válogatott be Rossi akiknek alig van komolyabb szinten tapasztalatuk.


Ha már ennyire válságos helyzetben vagyunk akkor nem lenne ésszerűbb beválogatni Dzsudzsákot? Szerintem többet érne mint az a Nagy Zsolt, meg Holender. Sallóiról, Bolláról nem is beszélve.

De akár Szoboszlai helyén is játszhatna csereként.

Szerintem ez az a helyzet amikor nem a szerződést kellene figyelembe venni, hanem a tapasztalatot. Na meg Dzsuzdsi volt az egyetlen aki a szívét kitette a pályán anno az andorrai szégyen meccsen is. Csakhát egy fecske nem csinál nyarat.

Voltak pillanatok amikor én is azt mondtam vannak nála jobbak, de többet érdemel annál, mint amit kapott.



2021. okt. 12. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, szerintem még Lovrencsis vagy Kádár is érdemelne esélyt, vagy a szintén régi motors 16-os EB-t is megjárt Németh Krisztián. Na meg volt egy Pátkai Máténk aki győztes gólt lőtt 2019-ben a horvátoknak és walesnek. Szerintem Guzmics is jó játékos, kár hogy háttérbe szorította ezeket a tapasztalt srácokat.
2021. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Most kellene őket mind elővenni és utoljára adni nekik a Wembley-ben egy szép élményt.


Még lehet csodát is tennének.

Akik most játszanak, azoknak jó részük még fiatal, lesz alkalmuk még játszani, de úgy érzem, hogy most nem rájuk van szükség.

2021. okt. 12. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dzsudzsi legutóbb hollandiában focizott, utána már csak valami ahhoz hasonlót művelt és szépen elszálltak az évek és a tudása is. Megszokta az arab fizetést és hozzá a nulla focit, ezzel pedig nem a válogatottban van a helye. A fiatalok legalább még fejlődőképesek és van ami motiválja őket, vagy legalábbis talán. Dzsudzsiról viszont a pályafutása alapján nyugodtan kijelenthető, hogy csak a pénz érdekli, Debrecenben is csak azért van. Egy magyar csapat sőt a világban egy focicsapat se adott volna neki annyi zsét mint amit ott megkap a fidesztől.
2021. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Dzsudzsák fideszes? 😲
2021. okt. 29. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
4-es, szerinted? Szijjártó az egyik legnagyobb haverja, Orbánnal, kósával jóban vannak, vajon mit keres a DVSC-nél? De ettől még lehet ellenzéki is, attól se lesz jobb focista már.
2021. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!