Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy győzzem le a félelmemet,...

Hogy győzzem le a félelmemet, hogy merjek menni próbajátékra? Félek hogy elutasitanak a klubbok pl mtk, ftc, vasas

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani de a fociban az önbizalom hiányos játékosokat hamar eltapossák.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne próbáld meg de ne félj az elutasítástól, helyette fejlődj tovább, eddz minél többet és ha el akarod érni, akkor el fogod érni, hogy be vegyenek.


Mondjuk egy FTC és egy Vasas között van némi különbség.

2021. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, lehet nem fociról van szó, mert ezt konkrétan nem írtad, de ettől függetlenül ugyanez a véleményem.
2021. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményed, igazából azóta van ez mióta az edzőm azt mondta hogy rossz vagyok és nem is kéne fociznom, mert vétettem egy hibát ami miatt kaptunk egy gólt. 2 éve kb, azóta van ez
2021. okt. 27. 19:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Fociról van szó bocsi hogy nem irtam
2021. okt. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!