Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Xavier Hernández alias Xavi...

Xavier Hernández alias Xavi visszatért álmaim klubjához edzőként a Barcelonába. Mit gondoltok helyt fog állni és sikeressé teszi a csapatot ami most nem teljesít valami jól?

Figyelt kérdés
Én nagyon optimista vagyok vele kapcsolatban mivel már játékosként is az irányító szerepkört töltötte be,nagyon átlátta akkor is a dolgokat.

2021. nov. 8. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy igy járjon mint Ole
2021. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Keret ugyanaz a hulladék, adósság ugyanaz. Mit vársz egy 0 tapasztalattal rendelkező edzőtől?


Szerintem kevés klub van olyan kilátástalan helyzetben jelenleg mint a Barcelona

2021. nov. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2 éve edzősködik. Tegnapi nap már visszahozta azokat a szabályokat a játékosoknak amik utoljára Pep-nél voltak.

Meritokrácia lesz a csapatnál. Azaz ahogy eddz egy játékos úgy,fog játéklehetőséget kapni.

Nem minősíthetetlen hozzászólásokat vártam.

Félreértés ne essék,azért mert Barcás vagyok én sem vagyok vak,de úgy érzem,hogy ez a csapat egyáltalán nem "hulladék". Inkább az orvosi stáb volt egy "hulladék". Remélem a lecserélésükkel nem lesz annyi sérülés ezután.

Bízom abban,hogy a szigorúbb szabályok mellett visszahozható a csapatba a szorgalom.

Sok mérkőzés van még vissza a szezon végéig.

Egy 3.hely nem vak álom lenne,sőt..

2021. nov. 9. 18:20
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm az "értelmes" válaszokat.
2021. nov. 9. 18:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára Lucho érkezésekor voltam ilyen bizakodó. Szerintem jól fog kisülni
2021. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Reméljük.
2021. nov. 9. 18:42
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

2es vagyok. Mi volt a baj a válaszommal?


2 éve edző az arab ligában, ami nem tényező.


Én is szeretem a Barcát, de ez a keret jelenleg szar. Nem tudom sokan mit láttok, és kiben.

Általában olyan érvekkel jöttök, hogy hát sok a fiatal. Csak azt felejtitek el, hogy 2010 körül azért volt tele fiatallal a csapat, mert a saját posztjukon világsztárok voltak a saját nevelések. Ma azért játszik egy rakás saját nevelés, mert nincs más :) Mert nem tud igazolni a csapat, sőt még meglévőket sem tudja megtartani. Vagy úgy gondolod, hogy a City által selejtezett Eric Garcia akitől egy épkézláb meccset nem láttam idén befért volna anno a kezdőbe? Vagy Gavi, Nico, Baldé szeritned 8-10-12 éve kezdők lettek volna? Na ne röhögtess! Azért játszanak ők, mert ők vannak.

Számomra top football szinten 3 értelmezhető mezőnyjátékos van jelenleg a csapatban, Frankie De jong, Pedri, Ansu Fati. Csak nehogy Fati meg Dembelé szindrómás legyen...


Minden csapat életében vannak amúgy hullámvölgyek, nincs ebben semmi egetrengető. 2004 körül a Milan világverő volt, utána meg a Bl-ből is eltűnt egy időre. Ez vár most a Barcára is. Jó ideig nem lesz tényező.


Lehet köszönni Bartomeu-nak.

2021. nov. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Abban egyetértek, hogy néhány játékos nem kerülhetett volna be a kezdőbe, ha nincs ez a nehéz időszak, tele adóssággal.

Csak kérdezem én mi mást csinálhatnának.

Gavit kifelejtetted a sorból.

Azt nem mondhatod, hogy jogtalanul hívták a spanyol válogatottba is.

Nico is megmutatta néhány meccsen, hogy mit tud.

Na meg Riqui Puig,aki semmi játéklehetőséget nem kapott néhány percen kívül.

Nem akarom azt mondani, hogy most Xavi megváltja a világot, de igen is sokat számít egy edző szerepe abban, hogy hogyan teljesítenek a játékosok.

2021. nov. 10. 12:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért remélem össze kapják magunkat, szükség lenne egy jó barcelonára,

Üdv egy Manchester united szurkoló😀

2021. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most olvasom amúgy Xavi új szabályait..


"Exponenciális szankciók lesznek, azaz ha egy játékos késik az edzésről, akkor 100 eurót fizet, egy újabb késés 200, a harmadik 400 eurót ér. A lap szerint Luis Enrique edzősködése idején volt olyan játékos, aki elérte a 6000 eurós bírságot egyetlen szezonban."


Ez most valami cringe fricska akar lenni? :D

2021. nov. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!