Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van még aki ezen a Grúz-Svéd...

Van még aki ezen a Grúz-Svéd meccsen kaszált nagyot?

Figyelt kérdés

Figyelmetlenségből raktam a grúzokra, de így lett jó és most 20 ezer forint üti így a markom.


Van aki még járt ilyen jól? :D



2021. nov. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

És mire lesz jó ez neked?

Aki egy anoním kérdéses oldalra jön dicsekedni azzal, hogy egy hibázással 20 ezret "kaszált", az valószínűleg gyorsan vissza fogja adni ezt a pénzt az irodának. A sportfogadás egy maraton, amit magadnak csinálsz, nem arról szól hogy ilyen hirtelen kis pénzekkel telekürtölöd a világot...

2021. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 scamdemic ***** válasza:
100%
Jaja, ha hosszú távon sikeres vagy, akkor legénykedhetsz, egyszer-kétszer bárkinek bejöhet a nagyobb oddsz. Pláne véletlenül... Ahhoz azonban, hogy hosszú távon nyereséges legyél, nem elég a szerencse, nem kevés időt rá kell(ene) fordítani.
2021. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy dicsekszem.


Egyébként meg csak kíváncsi voltam van e olyan itt aki érezte, hogy Grúziát kell megrakni.

2021. nov. 12. 07:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már csak pár milla a mínusz?
2021. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét csapat gólra fogadtam de a svédek nem lőttek.
2021. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Hát neked biztos.


Én most fogadtam először.

2021. nov. 12. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerazt írod figyelmetlenségből raktad a Grúzokat másszor pedig érezted :D
2021. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!