Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mik azok a technika hiányoságo...

Mik azok a technika hiányoságok amik a hiányoznak a magyar labdarúgókból?

Figyelt kérdés

Néztem a válogatott meccseit védekezünk nagyrészt, pedig az ellenfél is passzol, fejek, lő, nem látok tőlük semmi extrát még is papíron sokkal esélyesebb.


Igen, ezt most tömören fogalmaztam...


Az a kérdésem, hogy mik azok a technika, taktikai, fizikai, mentális hiányoságok amik a magyar játékosokból hiányzik, és hogyan kéne fejleszteni pontosan.


Ha valaki írna egy korrekt, pontos, hosszabb választ azt megköszönném.



2021. dec. 18. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden.
2021. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Általában azt szokták mondani hogy fizikumban, taktikai felkészültségben, és döntéshozatali sebességben vagyunk jócskán lemaradva az elittől.


Hogy mit lehetne tenni sajnos nem tudom. Nálam sokkal okosabb embereknek is beletört a bicskája a dologba, pedig ők az utóbbi időben pénzt is kaptak hozzá rendesen.

2021. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

lusta tohonya trógerek

mind!

az edzők

a játékosok

mindegyik!

2021. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kell még 21 labda a pályára és jobban fog menni a játék.
2021. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pénzen kívül minden.
2021. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy erre nem lehet válaszolni. Minden. Döntéshozások, helyzetfelismerések, fizikum, iq
2021. dec. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy védekezésünk azért erős, mert pl ahhoz hogy belső védő legyél nem kell nagy tudás, csak legyél magas, erős, meg tudd megrúgni a labdát. Kb ennyi amit tudni kell a posztra, védőt bárkiből lehet csinálni
2021. dec. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Profi szinten a legtöbb sportban a sebesség különbség dönt a jobb csapat javára. Nyilván a technikai tudásban is lehetnek különbségek, de nem akkorák, mint a sebességben. Itt nem arra gondolok, hogy ki milyen gyorsan fut, hanem hogy milyen gyorsan játszanak.
2021. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták előttem, a modern foci a sebességre épül, arra, hogy milyen gyorsan játszanak, illetve a mai foci sokkal fizikálisabb, mint mondjuk csak 20 éve. Mi pedig ezekben vagyunk lemaradva, erre jönnek a taktikai gondok.
2021. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!