Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Abba hagyjam ezt a sportot?

Abba hagyjam ezt a sportot?

Figyelt kérdés

Már 7 éve kosárlabdázom, viszont kezd elmenni a kedvem a meccsektől. Nincs kedvem menni. Heti ötször van edzés

+hétvégente meccsek. Nagyon megterhelő már nekem. Sokat gondolkodtam rajta, hogy milyen lenne nélküle az életem. Simán ellennék nélküle. A csapatot, viszont nagyon nehezen tudnám elengedni. Az a baj, hogy a szüleim nem akarják, hogy abba hagyjam. Apukámmal már össze is vesztem ezen. Meg még az a baj, hogy mit csinálnék ha abba hagynám.



2022. febr. 15. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hát a te döntésed.

Hány éves vagy?

Gondolom már saját döntést hozó kamasz vagy,így eltudod dönteni, mi a jó mi a nem. Magadnak élj és sportolj ne másnak!

2022. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben megterhelőnek érzed, akkor hagyd abba. Az a baj azzal, hogy erőltetik, hogy a kényszer elveszi az élvezeti értékét.

A csapatot otthagyni biztos nehéz, de ha jóban vagy velük, akkor biztosan találkozhatsz velük edzésen kívül is.

Ha alapvetően szereted a kosárlabdát, de nem akarsz heti hét napból 6-7 napot ezzel tölteni, akkor csináld hobbi szinten.

2022. febr. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én abbahagynám és keresnék más hobbit
2022. febr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én így voltam a focival sokszor napi 2 edzés... Most meg úgy érzem h elpazarolt idő volt... Hagyd abba ha nem ebből szeretnél megélni kezdj el kondizni sztm az sokkal megfizetődőbb de ez az én véleményem...
2022. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csapat társakkal ezután is bárhol lehet találkozni nem?
2022. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!