Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az M4-en közvetitett kosárlabd...

Az M4-en közvetitett kosárlabda meccseket visszanézhetem az M4 weboldalán?

Figyelt kérdés

Üdv, kezdem megszeretni ezt a sportot igy nézni szeretném a kosár bajnoki meccseket is amit az M4 közvetit, de a tv közvetitési időpontok nekem nem mindig megfelelőek, az M4 weblapon állitólag visszan lehet nézni (gondolom egy ideig) amit közvetitenek, Ez tényleg igy van? Vissza nézhetem ingyenesen a kosármeccseket is ha nem tudom megnézni a tv-ben?


Ha vissza lehet nézni, mennyi ideig? (egy adott meccset meddig lehet vissza nézni onnantól, hogy a tv leadta?)


Köszi


2022. febr. 22. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb adást vissza lehet nézni, például fent van még a teljes téli olimpia, már amit adtak belőle (szinte mindent). Viszont van amihez csak tévéközvetítési joguk van, azok nem visszanézhetők, így ez függő, hogy mi kerül fel és mi nem, a Forma 1 például nem kerül fel. Az a biztos, ha te magad rögzíted a tévéadást, akkor azt bármikor, bárhányszor meg tudod nézni és ez magáncélra teljesen legális. Amúgy itt tudod visszanézni: [link]

Kosárlabdát pont nem látok, de lehet csak jobban bele kell bújni.

2022. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én tegnap láttam egészen talán tavaly novemberig vissza menőleg, a kérdést azért irtam ki mert nem igen tudtam eldönteni, hogy épp kiraktak random néhány meccset vagy, egy ideig kinn vannak és nézhetőek. Igen a Forma1 azt gondoltam, hogy nem visszanézhető, de a magyar vonatkozású sportokhoz (magyar bajnokik, foci , kosár stb)lehet más jogot kapnak? Láttam a foci meccsek is kinn vannak amit adtak. (M4 sport facebook oldalán a csetbe nekik is beirtam a kérdést, de nagy körivben,., szóval nem válaszoltak. ) Ezért irtam itt ki-
2022. febr. 22. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!