Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék focizni egy lány...

Szeretnék focizni egy lány csapatban KEZDŐként, Bp-n 13. kerben vagy közelében. Csak az a kérdés hogy hol?

Figyelt kérdés

Már néztem sok egyesületet meg mindent, és lehet én vagyok a hülye de nem nagyon találok kézzel fogható infót.

Tudom, hogy így év közbe nincs olyan csapat ami most kezdett, gondolom szeptembertől indulnak ezek.

Lehetőleg U15,16,17, vagy egy U18-ba mennék.

Őszintén megmondom nem vagyok jártas a témában, hogy ennyi idősen(14) el lehet e még kezdeni kezdőként focizni...

Szóval röviden, hogyan lehetne ennyi idősen amatőrként elkezdeni focizni?



2022. ápr. 14. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Edzésre járhatsz,de hogy kezdőbe bevesznek e..nem tudom,14 vagy? 5-6 évvel előbb kellett volna valami csapatba menni.
2022. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lany focinal pont hogy mindegy mikor kezded, annyira nincs letszam hogyg sztem barhova bevesznek
2022. ápr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!