Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 16 évesen van esélyem elkezden...

16 évesen van esélyem elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok pár napja,elkezdenék focizni.Valamennyire tudok,utcán tanulgattam...Lenne esélyem normális focistának lenni? Nb1-2

Belölnék irtó sok energiát és nagyon sok edzést 192cm vagyok,kockahassal 95kg.Valami védekező középpályás vagy csatárra gondoltam...valaki aki okosabb nálam adhatna tanácsot...milyen posztra jó ez az alkat,hogyan lehet feljebb lépni a helyi csapatból (Diósd) és lehet-e 5-6 év kemény munkával jó focista valaki...van érzékem a focihoz



2022. ápr. 19. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
hát ha valóban keményen dolgozol akkor simán, főleg magyarországon. De ha vállalod azt a rengeteg lemondást, ami azzal jár, hogy profi legyél, illetve napi több órát edzel, akkor talán. Nem csak tudás kérdése amúgy a profi szerződés. Kapcsolat, pénz, ismerettség is kell hozzá, főleg itthon sajna
2022. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Dolgozok egy egyesületnél ha komolyan gondolod afocit ezen az email cimen elérhetsz: szektorlabda8@gmail.com Ferenczi Tibor
2022. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Elkeserítően gyenge a magyar utánpótlás de azért nem annyira h egy 16 éves srác aki most kezd el focizni az eljusson az NB1-ig. Sok akadémistának sem sikerül akik kis gyerek koruktól csak ezzel foglalkoznak. Ha tehetséges vagy és nagyon szorgalmas akkor eljuthatsz egy Megye1 max. NB3 szintig.
2022. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3#


Gera Zoli ennyi idősen szipuzott Pécsen, és premier leagebe játszott.

Persze nyilván ha most rúg először labdába, akkor nem lehet meg, de ha már van múltja, és egy bizonyos technikai képessége, akkor szerintem kemény munkával bőven hozható

2022. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!