Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Titeket mi motivál ahhoz,...

Titeket mi motivál ahhoz, hogy ne adjátok fel az adott sportot, amit űztök?

Figyelt kérdés
Én röpizek és nagyon imádom, viszont nagyon sokszor elmegy tőle a kedvem ha többször is mondjuk negatív élményem van vele pl mondjuk többször is elrontom. Rosszul érzem magam tőle, főleg mert ez egy csapatjáték és másokkal is kicseszek így és sokszor ilyenkor úgy vagyok vele, hogy inkább feladom

2022. ápr. 25. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Én is röpizek, én ha már 10x cseszem el az adott feladatomat posztot váltok, pl most mivel az osztály fele csak most ízlelt bele igazán a röplabdába, ezért általában én vagyok a setter, na most én híresen szar vagyok belőle. Ha tényleg folyamatosan elrontom akkor megkérek valakit hogy hagyj cseréljek valakivel. De engem az motivál igazán, hogy jobb legyek, hogy olyat tudjak csinálni mint egy profi. Előző héten pl sikerült hátra felé feladnom a labdát.
2022. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A sportban soha ne add fel...semmit!!! Ha "elesel, vegyél fel a földről valamit, állj fel és menj tovább". Csináld a dolgod, ahogyan tudod. Ha mindent megteszel a sikerért, fejlődésért, akkor már mindent megtettél és ennek eredménye is lesz. Ha pedig a csapat jó, akkor sosem fognak a nyakadba varrni egy-egy hibát. Hisz csak az hibázik, aki játszik. Ők is biztosan hibázik.

Labdarúgó utánpótlás edzőként mondom mindezt, 22 játékossal... :)


Szóval csináld tovább! Tégy meg mindent és tuti, hogy sikerek fognak rád várni ;)

2022. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha máskor nem érzem magam boldog nak igazán, csak ha épp veretek le egy hegyről amire kínkeservesen feltekertem.
2022. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!:D foleg a masodik valaszolonak:)) sikerult kicsit lelket ontened belem.

Az elso valaszolonak pedig azt szeretnem mondani, hogy en is felado vagyok:D az a legjobb poszt szerintem en liberokent utalok lenni:( nem megy a fogadas meg de remelheteg majd belejovok

2022. ápr. 26. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne érdekeljen minden hiba..Anno a liverpool kapusa miatt kaptak ki a bl döntőben, mert 2 olyan hibát vétett amit nem igazolt sportolók se csinálnának.. mondjuk ez foci, de érted. Ha minden ilyen hibánál megállnál és gondolkodnál rajta, akkor hamar kiégnél. Helyette inkább fókuszálj a következő helyzetre. Sajnos nem fog minden összejönni, a legjobbak is hibáznak, ez benne van az emberben. Mindenki hibázik, csak a profik kevesebbet. Ennyi.
2022. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
A hiba a sport része. Azért nem szabad feladni, hogy ne ez maradjon meg benned.
2022. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szeresd amit űzöl és nem lesz ezzel problémád.
2022. ápr. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor ott a probléma, hogy te csak "üzöd" ezt a sportot...

Na én azért ülök fel mined egyes nap valamelyik bringámra, mert az életem a bringázás, és elképzelni sem tudom nélküle az életem.

2022. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szenvedélyed...
2022. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sosem voltam jó futó. Kiskoromban egyenesen utáltam. Aztán jött egy cirka kétéves időszak, amikor ha akartam sem tudtam volna úgy mozogni.

Amióta "visszatértem", sokkal jobban megbecsülöm. A futásban fejlődtem, de csak magamhoz képest, és nem, továbbra sem vagyok tehetséges. A legnagyobb motivációt az edzőm adta. A kezdő löketet. Után jött magától. Viszont amikor éppen futok, az hajt, hogy nem akarok megállni. Van, hogy nálam tehetségesebbek is megállnak előttem, olyankor büszke vagyok, mert akármilyen tempóban is, én mentem tovább.

De mindez nem alakulhatott volna ki az edzőm biztatása nélkül...

2022. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!