Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Úszás mellett meg lehet...

Uedhvsjshaghsgs kérdése:

Úszás mellett meg lehet tanulni zsákolni?

Figyelt kérdés
Nagyon menőnek tartom, és szeretek is kosarazni és szeretném megtanulni. Úszással ez megoldható vagy kell hogy eddzek pluszban lábra is? 182 cm vagyok és 62 kg.

2022. ápr. 29. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Ha a medence szélére szereled fel a palánkot, akkor megoldható.

Gyors- és gépírással meg lehet tanulni biciklizni?

2022. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló. Máskor elolvashatnád rendesen a kérdést. Egyébként is, a kérdező beleírta, hogy MELLETT, nem pedig -val toldalékod hasznát.


Kérdező!!! Szerintem ha úszol, valamennyire azért a lábaidnak is van edzettsége. Persze azért a futás a kosár egyik alapja, tehát arra, ha nem is edzésként, de rá kéne kicsit állnod.

2022. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második válaszoló. Idézem a kérdésből:

"...szeretném megtanulni [a zsákolást]. Úszással ez megoldható...?"

Arra próbáltam szarkasztikusan rávilágítani, hogy az úszásnak lófa$z köze sincs a zsákoláshoz. Rajtad kívül mindenki értette a viccet.

2022. máj. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!