Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A fradit vagy az újpestet...

A fradit vagy az újpestet szeretitek jobban?(foci téren)

Figyelt kérdés

2022. máj. 11. 18:13
A kérdező szavazást indított:
A fradi jobb,újpest rossz.
Az újpest jobb a fradi rossz.
Nem szeretem egyiket sem.
Jó mindkettő.
Mik ezek?
39 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%

Fradinak már vége.

Újpest kezd feljönni,ződek már semmi esélye.

Legközelebb ha megy a fradi az Újpesthez hasonló verést kapnak mint a búzaföldek a tavaszi jégeső után.


Na ezt fradikák!

[link]

2022. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én fradi fan vagyok de a meccsek eléggé el vannak adva.

Ez lett a fradiból, bezzeg Simon Tibi idejében...

Nem tudom, hogy bíznom kéne abban, hogy lesznek e igazi nem eladott meccsek is mert kurv*ra zavaró.

2022. máj. 11. 18:35
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Első vagyok!

Tudod mindig van egy vezér vagy egy vezérbika, jelen esetben cégvezetés, többi megy utána,vagyis a szurkolók,játékosok.

Fradinak évek óta egyre lejjebb megy, szerintem ez a csapat már csak sanyarú árnyéka régi dicsőségének.

De visszatérve a realitások talajára, hajra LILÁK!

Első voltam.

2022. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
A kérdés, számomra megválaszolhatatlan. Tedd fel úgy, melyiktől iszonyodsz jobban?
2022. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
melyiktől iszonyodsz jobban? így jó?
2022. máj. 11. 19:47
 6/23 A kérdező kommentje:
Bár igaz, hogy én személyesen fradista vagyok de az tény, hogy nem értem miért ellenség a 2 csapat egymásnak.Hisz magyarok vagyunk,ettől több ész kéne mindkét csapat szurkolóiba.Bár szerintem ezzel lesz a vágyuk kiélve.Csak két dolgot nem értek.Most volt fradi-mtk meccs már a tippmixen a szorzóból látszott, hogy el van adva.Ez nem az eredeti fradi...a szorzók nyernek nem is a csapatok...ha van még egyáltalán olyan, hogy nyerés.Ez pénz nem foci.
2022. máj. 11. 19:57
 7/23 Prince de Bretagne válasza:
27%

Ez biznesz .... nem sport, tehàt tökmindegy......

Ja, meg hàny magyar jàtszik a fradiban ???????

2022. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

A Fradi mindigis taszított, világéletemben. Jelenlegi formájában főként undorít, egy Fidesz-es vagyonelem, semmi több. 10% magyarral...


Az Újpest számomra szimpatikus, a csapat és maga a városrész is. Sajnos ritkán találnak magukra igazán, a régi élcsapatból középszerű töltelékké váltak. Mindent egybevetve, szerintem szimpatikus és szerethető csapat, jobb napjaikon kifejezetten élvezetes játékot tudnak leművelni.

2022. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Csak a Fradi! Ez egyértelmű, az eredmények magukért beszélnek. Zsinórban a 4., összesen a 33. bajnoki cím behúzva, kupa is behúzva (ezzel duplázás), EL csoportkör 2-szer, BL 2-szer. Az újpest meg öö izé, akkor nyertek utoljára bajnokságot mikor a Barátok közt sorozat indult...😄 még a 20. században. Még a most kieső MTK-nak is több bajnoki címe van.
2022. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Kedves #9, te melyik útmenti kocsmából szédültél be ide?
2022. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!