Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ennyire nem értenék a tippmixh...

Ennyire nem értenék a tippmixhez vagy ennyire szerencsétlen vagyok, esetleg bundázzák a meccseket?

Figyelt kérdés
Mai első meccs amit raktam Spezia-Napoli...gondolkoztam hogy mindkét csapat szerez gólt vagy 2,5 nél több gól opcióra fogadjak...mondom mennyi az esélye hogy a Napoli lő minimum 3at és egyet sem fog kapni? Erre mit ad Isten, a Napoli 35 perc alatt szerez 3 gólt, a Spezia is lő egyet, de videobírózás után elveszik, minden helyzetük kimarad...hát mondom ilyen nincs, most komolyan én vagyok ennyire sötét ehhez az egészhez vagy annyira szerencsétlen vagyok hogy a Real Madrid is kikapna a Karancslapujtőtől ha rájuk fogadnék..nem először megy el ilyen módon a tippmix hogy pont csak az az opció nem jön ami nekem kellene
2022. máj. 22. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényegében mind a három állításod igaz.
2022. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően jó elgondolás volt a GG és 2,5 over, mert tét nélküli meccsen már szabadon játszhattak és ilyen esetben gyakran jön, ez most balszerencse volt, hogy nem...
2022. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy tippmixes oldalon olvastam azt a bölcsességet, hogy ha két lehetőség közt hezitálsz, válaszd a magasabb oddsút.
2022. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 meccsből ez az egy meccs ment el..hát ezt nem hiszem el...a másik szelvényen pedig 19ből szintén egy meccs ment el..
2022. máj. 22. 20:08
 5/7 Dzsoki ***** válasza:
Igen,átgondolatlan vagy. Nekem,böszmeségnek tűnik 14 meccset,pláne 19 meccset kötésben játszani. Még 1,5 alatti oddsok esetén is,sanszos,hogy egy elmegy. Nem elég 6-7 meccset játszani,magasabb befizetés mellett? Illetve,kötve is,6/5-be is,egy szelvényen. A másik hatot,egy másik szelvényen. Igen,ez csak 12,de nem tudom,hogy van-e 7/6? Én még nem játszottam csak max 6 meccset. Közel azonos a nyereségem,mint a tiéd. Nyilván,hogy néhány bejön,de összességében,egy évben azért veszteséges.
2022. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy egyik olasz meccsen se rúgott gólt mindkét csapat...biztos nem bunda
2022. máj. 23. 06:20
 7/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
A sportfogadók 80% veszteséges, kb 18% aki nullán van, vagy kicsit nyer és 2%-a aki masszívan nyereséges, ebből kiindulva, te az előbbi kategóriábva tartozol.
2022. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!