Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Mbappé jó döntést...

Szerintetek Mbappé jó döntést hozott, hogy a PSG-nél maradt? Miért?

Figyelt kérdés
Nem anyagi értelemben, hanem a karrierje szempontjából, szakmailag.
2022. máj. 22. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
egyértelműen nem. psg-vel sosem fog bajnokok ligát nyerni, mert semmi alázat nincs a csapatban, csak pénz pénz és pénz. Értem én hogy jó lehet multimilliomosnak lenni 23 évesen, de azért senki se mondja nekem hogy az normális hogy egy játékosnak szezonoként 50 millio eurot adnak, emellett beleszólhat hogy kit igazoljanak le. Francia ligában lehet hogy nagy játékos, de ott speciel neki semmi kihivás nincs a psgvel
2022. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MDaniel98 ***** válasza:
Anyagi értelemben igen, a karrierje szempontjából biztos nem. Ugyanez áll Neymarra is.
2022. máj. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyis csak a pénz motiválja, abból a szempontból meg igen. A többi mind mellékes, egyik focista se azért játszik mert mennyire szereti a sportot, hanem mert egy labda rugdosásával több pénzt szerez egy hónap alatt mint más egész életében összesen.
2022. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3, Egy labdát rugdosni azért jobb móka, mint dobozokat pakolgatni 8 órán keresztül, ja, meg tehetség is kell hozzá, míg utóbbihoz gyakorlatilag elég annyi, hogy legyen 2 db karod.


Hidd el nekem, hogy azokat a játékosokat, akik ilyen magasra szintre eljutnak, rohadtul nem csak a pénz motiválja, sőt. Ha a pénz motiválná találna olyan helyeket, pl Newcastle, ahol több pénzt kapna még a PSG-s fizetésénél is. Egyébként a Real is csillagászati összegeket adott volna neki, nem ez volt a probléma.. Azok az emberek akik csak a pénzért fociznak, a büdös életbe nem fognak eljutni arra a szintre, ahol ő van.


Mbappét a családja, a klubelnök, a csapattársai, egyszerűen mindenki aki közel állt hozzá folyamatosan afelé nyomta őt, hogy maradjon. Maga Macron, A FRANCIA ELNÖK is többször beszélt vele személyesen, hogy maradjon. Valószínűnek tartom, hogy magától a Realba ment volna, de egyszerűen olyan szintű nyomás nehezedett rá minden oldalról, hogy összeroskadt alatta.

2022. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!