Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madridnak kell csatár ?

A Real Madridnak kell csatár ?

Figyelt kérdés
Ugye most a Real hoppon maradt Kylian Mbappéval kapcsolatban. Ugye ő volt a fő kiszemelt. De nem jött össze Erling Haalandról lecsúsztak szintén. De kell Benzema és Vinícius Júnior mellé egy új csatár ? Eléggé jól nyomják ketten is. Szerintetek ha erről a kettő játékosról lemaradtak akkor ki lehet még esélyes ? Sokan Son Heung-minre gondoltak, hogy ő jó opció lehet

#Real Madrid #Son Heung-min
2022. máj. 23. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Son nem fog odamenni, + vagy 5 éves szerződése van.


Amúgy kéne a Realnak egy csatár mert Benzema-nem Benzema, hiányzik egy igazi "brand" a csapatból, de nem csak a támadósorban, kb minden posztra kéne egy klasszis mert a csapat nagy része kiöregedett veteránokból áll akik most még éppen hogy hajtják a csapatot, de 1-2 év és össze fog roskadni az egész, mint anno a Milannál, amikor egyszerre vonult vissza vagy 10 klasszis 2011-ben

2022. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Jovic szar, Benzema újabban nagyon jó, de azért már ő is öregszik, és kellene neki valami jó helyettes, mert az hosszútávon nem lesz jó, hogy csapágyasra játszatják.
2022. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ádám Martin kellene oda, nyugdíjba küldené Benzemát...
2022. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Darwin Nunez jo lehetne talan
2022. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok cikkben olvastam, hogy miert kell a Realnak Mbappe, mikor Benzema aranylabdas formaban jatszik es Vinicius is berobbant. Pont ez az, hogy a Realnak jobb oldali tamadora van szuksege, Mbappe is oda erkezett volna. Egy darabig Asensio meg Rodrygo osztoztak azon a poszton, a nagyobb meccseken Valverde szokott ott kezdeni, aki viszont meg mindig kozeppalyas, nem tamado. Richarlison, Gnabry, Nkunku - akikrol olvastam, mint lehetseges erkezok (ehhez az is kell, hogy Asensio tavozzon)


Benzema helyere nem kell uj igazolas, viszont ha sikerul Jovicot es Marianot eladni, akkor egy Mayoral, Raul de Tomas kaliberu csere csatar elfer a keretben.

2022. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertek egyet az elsovel, azert messze nem az van, hogy 1-2 even belul egy kezdonyi csapatot kell igazolni.

- kapus poszton nincs gond

- balhatved: Mendy(27-28) ugyan jo korban van, de nagyon serulekeny. Ha Marcelo tavozik, akkor a Miguel Gutierez - Fran Garcia parosbol az egyik elfer a keretben, akar par even belul a kezdoben is

- kozepre most erkezik Rudiger. Militao is meg fiatal

- jobbhatved: itt valoban gond van.

- kozeppalyan ha Modric es Kroos vissza is vonul a kovetkezo szezon vegen, ott lesz Camavinga es Valverde. Akik meg nyilvan fiatalok es nincsenek azon a szinten, de mindkettoben van annyi potencial, hogy meghatarozo jatekosok legyenek

- Casemiro meg csak 30, de mar szo van Tchouameni leigazolasarol

- Csatar poszton Benzemaban meg van talan 2 jo ev, ot valoban potolni kell

- Vinicius fiatal, iden nagyon jo volt. Rodrygo is kezd belejonni. Szerintem egy jobb oldali tamadora szukseg van, mar iden nyaron.


Nyilvan vannak hianyposztok, minden nyaron lesz par jatekos, akit potolni kell, de azert vannak fiatalok, akikre lehet epiteni.

2022. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 szvsz az a baj, hogy az általad felsorolt játékosok nagy része nem világklasszis, oké hogy Mendy jó korban van, Militao fiatal, vannak fiatalok, Camavinga világklasszis ígéret, Vincius szintén, Tchouameni szintén, de 1, semmi nem garantálja, hogy tényleg világklasszisokká fognak válni (az én szememben még Vinicius sem az), 2, miközben elismerem, hogy nem feltétlenül öreg a Real kerete, gyakorlatilag az összes világklasszis játékosuk már az. Modric, Benzema, Kroos, Courtois, Alaba, az én szememben kb ők a világklasszisok a Realból, és közülük 3-an már a pályafutásuk végén járnak. A fiatalok közül csak Vinicius és Militao van valamennyire közel az ő szintjükhöz.


Minőségben ez a csapat sehol nincs a 6-8 évvel ezelőtti Real Madridhoz képest, azért ez egyértelmű szerintem.


Nézd meg a bajnokságot, nagyon lazán behúzták, de jelenleg a La Liga egy 1 csapatos bajnokság, azért 2011-15ig kb minden évben 100+ gólokat lőttek, mégha a Barca sikeresebb is volt náluk, nem olyan magabiztos ez a Real.


Nézd meg a BL-t: Zseniális teljesítmény volt a folyamatos fordítások minden párharcban, de konkrétan a PSG elleni visszavágót kivéve minden egyes meccsen az ellenfél volt a jobb csapat, a City az első meccsen kb 6-7 gólt lőhetett volna, és gyakorlatilag egy rövidzárlat miatt estek ki, a PSG elleni odavágón a PSG-nek 21, a Realnak 3 (!) kapuralövése volt, a Chelsea ellen gyakorlatilag mindkét meccsen a londoniak domináltak. Azok a meccsek főként Modric-Benzema és Ancelotti zsenialitása miatt lettek meg, ettől függetlenül szerintem hiányoznak a Realból azok a klasszisok, akik néhány éve még megvoltak. Egy Real Madridnak a PL 3. legjobb csapata ellen azért dominálnia kéne a párharcot.


Szerintem Benzema és főleg Modric nélkül ez a Real halott, oda mindenképpen világklasszisok kellenek és nem évek múlva, hanem már most. Modric nélkül nincs támadójátéka a Realnak

2022. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!