Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki fogja megnyerni...

Szerintetek ki fogja megnyerni a 2022-es BL döntőt?

Figyelt kérdés
Ki hogy látja a meccset?

2022. máj. 28. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én Liverpoolban élek, itt mindenki azt várja, hogy ismét ők nyernek. Szerintem magának a focinak sincs semmi értelme, nemhogy annak, amit itt művelnek az emberek emiatt! Ráadásul 2 csapatuk van (nyilván csak 1, mert a másikat mindenki utálja), így az Everton miatt is meg vannak őrülve. Még családon belül is harcolnak az emberek! Nooormááális??? Én magam majd 35 éve néztem utoljára focit a TV-ben, azóta nem vagyok rá kíváncsi, nem tud lekötni. Kb annyira érdekel, mint egy varró verseny.
2022. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy gondolom hogy a Real Madrid
2022. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta hogy Vinícius beljebb volt a gólnál, mert hogy megnézte és a képernyőn látta hogy előrébb volt a feje? Én nem nézegettem, persze érdekes a téma hogy amikor egy pár milliméterrel beljebb volt a támadó már befújták, jó a videóbíró de lassítja a focit
2022. jún. 3. 11:49
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Akkor sok mindennek nem lenne értelme mert nem a foci az egyetlen ahol nem értenek egyet az emberek. Normális emberek nem veszekednek ilyenen, a hülyéskedést meg nem kell vele összekeverni.
2022. jún. 3. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Vinícius gólja szabályos volt. Benzema volt tétlenlesen, de az semmi nem számít. Üdv, egy játékvezető
2022. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!