Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miert nem tudunk a haverjaimma...

Miert nem tudunk a haverjaimmal zsákolni???

Figyelt kérdés
sziasztok történetesen már 2 HÓNAPJA járunk le kosarazni barátaimal és nem értjük h nem tudunk zsákolni egyik spanom a G na ő pl 190cm és ránézésre PLAFON 80kg na hát ő se tud én meg vagyok szintén 190 azt 120kg közben van a másik spanom ő 170cmés 100kg azt semmi ÉN EDIG AZT HITTEM KÖVEKET ZSEBÉBE, h ne száljon el a moon gravitytől.. pedig jutubon 160cms emberek dunkolnak pfff tiszta szánalom

2022. aug. 8. 00:00
 1/7 Hellmano ***** válasza:
77%

190cm-rel tényleg gáz, aki nem tud zsákolni... 170-től el lehet nézni, hogy nem megy neki, mert ott már kell 100 cm emelkedés, ahhoz, hogy menjen neki, az meg nem sok mindenkinek van. 180 vagy az alatti ember csak olyanok tudnak zsákolni, akiben alap genetika az ugrás, tehát, ha genetika nincs meg a nagy ugráshoz a semmit is lehet fejleszteni, de nem sokat. Nekem fénykoromban 105 cm volt az emelkedésem most 70-75 cm. Még mindig zsákolok simán, pedig 43 múltam.


Aki 190 centis és nem tud zsákolni az valószínű genetika révén szinte alkalmatlan az ugrásra. Mennyi az emelkedésetek max. a gyűrűt, azért megbírom fogni, hogy belecsimpaszkodj?

2022. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
52%
# megbírod
2022. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne is próbáld,ha nem tudsz,spanod se mer törhet a csukló! 12 évet kosaraztam,nehéz műfaj a zsákolás
2022. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiégett a retinám és az agyam ettől.
2022. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom elég magasra ugrani, ez a baj, mert 120 kilóval meg 100 kilóval túl nehezek vagytok, a 80 kilós 190 centis haverodnak meg gyenge a lába.

Le kell fogyni 30 kilót meg gyúrni lábra és gyakorolni, ez a titok.

2022. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy én középiskolás koromban próbálgattam ezt, de én csak 180 centi vagyok és 67 kiló kb.

Előszőr a hálót se értem el a szabvány palánkon, aztán eljártam futni és pár hónap után belecsimpaszkodtam a gyűrűbe. Tehát lábra kell ederni sokat, az én példám is mutatja, hogy a sima fuzás is milyen sokat segít.

Ott vannak neten az air alert edzéstervek, azok is segíthetnek sokat vagy simán gugollások először súly nélkül aztán súllyal kondiban. Ott van még lábtológép, minden féle lábgép, lehet felhúzni, stb.

Csináljátok a lábedzést meg le kell fogyni 120 kilóról 90-re és menni fog.

2022. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Kicsit fogynotok kell és sokat gyakorolni.
2022. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!