Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed Mbapperól?

Mi a véleményed Mbapperól?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az egyik legjobb játékos lehet belőle a világon ha alázatos marad és eligazol. Egy őstehetség, ezt szerintem egyik utálója sem vitatja. Ahogy cselez, gyorsul, labdát vezet az páratlan. Sokan utálják mert a pénzt választotta, de valjuk be azért ha felhív a francia külügyminiszter hogy "tesó, párizsban kell maradnod", akkor azért azzal a nyomással kevesen bírnak. Szeretem nézni a játékát amúgy, élvezetes, csak meg kéne tanulnia a csapatjátékot előtérbe helyezni és nem önmagát. A monaco meccsen vagy 6szor volt üresen messi, de magának akarta a gólt és nyilván nem lett belőle semmi.


Összességében: Szerintem baromi tehetséges, hihetetlen játékos aki nagyra viheti. Az önzőségén kéne dolgozni, de nyilván ekkora istenítés mellett ez vele jár. Kb részesedése van a klubnál. A bl-t meg majd meglátjuk, egyelőre jó formában vannak, de tény hogy ott nem egy Lille vagy clermont lesz az ellenfél.

2022. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Annak idején Pogbát is a végletekig sztárolták (elképesztő tehetségű fiatal, az új Messi, a jövő csillaga), de nem lett belőle semmi.


A történelem meg ugye gyakran ismétli önmagát...


Ezzel csak arra célzok, hogy — szerintem — korai lenne még messzemenő következtetéseket tenni a jövőjére nézve.

2022. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó képességű, gyors játékos, de nagyon túlsztárolt és túlértékelt. Jobb csapatban is játszhatna, mint a PSG.
2022. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehetséges játékos, de az egója mindennél nagyobb. Felháborítóan viselkedik, Neymarral balhézik, vállal belesétál Messibe...
2022. aug. 30. 08:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a tehetségét nem lehet elvitatni de önző, bomlasztó jellege miatt sokszor a csapat kárára van akármekkora tehetség.

messi és neymar közt zseniális volt a kémia azokon a meccseken amikor mbappe nem játszott (sérülés miatt), ahogy visszatért rögtön minden labdát, gólt és dicsőséget magának akart.

nagyon hasonlít idoljára cristiano ronaldora, zseniális játékos de az egója miatt hátráltatni is tudja a csapatot ha nincs minden alárendelve neki

2022. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tehetséges fiatal játékos, rengeteg potenciál lehetne még benne. De per pillanat a gyorsaságán, labdavezetésén, cselezési képességein kívül igazán kiemelkedő tulajdonságot nem tudnék megnevezni.

Szerintem az ő korában Messi komplexebb (nem mellesleg aranylabdás) játékos volt, tudta szinte ugyanazt mint Mbappé. Egy picit talán lassabb volt, csak mellé mentálisan egy top playmaker szintjén is volt (meglátás, döntések, helyzetfelismerés, ösztön, csapatmunka).

Illetve szerintem Ronaldo brutális munkabírásához, motivációjához, fizikumához sincs túl sok köze.


Én nem érzem azt, hogy 2-3 év múlva egy Messi-Ronaldo utáni űrt ki tudna tölteni. Jelen pillanatban talán Haaland lesz alkalmas erre.


És akkor lehetne beszélni az utóbbi időben teljesen ellenszenves viselkedéséről is. Húzza szét a csapatot. Amikor sérült volt, akkor tök jó kémia volt a PSG-ben. Most meg?? Elönzőzi a labdákat, duzzog, sétálgat a pályán, vállazgatja minden idők egyik legnagyobb zsenijét. Jelenleg ő még csak abban a helyzetben van, hogy össze kéne a két kacsóját tenni, hogy Messivel és Neymarral játszhat együtt.


Na meg azért egy PL-ben is megnézném mire menne. Egy City, Pool, Chelsea védelem gond nélkül zsebre vágná. De ott még a középcsapatok is olyanok, mint a gall 1-ben a bajnokság top része.

2022. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beleszürkül a PSG-be. Jó játékos lesz, de sose lesz a legjobb
2022. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!