Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki a saját népe ellen szurkol...

Aki a saját népe ellen szurkol az mit érezhet?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már olyan írásokat hogy Magyar ember az ellenfélnek szurkol, most is volt valaki aki Olaszoknak szurkol Magyarként, az ilyen ember mégis mit érezhet? Bem szégyelli magát az ilyen?

2022. szept. 26. 11:23
1 2
 1/17 Hellmano ***** válasza:
29%
Szerintem ez ilyen anti dolog, hogy csak azért is...semmi értelme. Ha valakit nem érdekel bizonyos sport, akkor maradjon inkább pártatlan, mint másnak szurkoljon szerintem.
2022. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan, hogy saját nép a sportban, te neked semmi közöd annak a sportolónak a teljesítményéhez, aki véletlenül pont azon mesterségesen kijelölt országhatárnak nevezett vonalak közé született. Nyugodtan kedvelheted vagy nem. Én pl minden magyar focistát rühellelk, mert kalap sz.rt se tudnak felmutatni, inkább szurkolok annak aki tud is focizni. Ha éppen magyar csapatot aláz akkor azt, ott rohadjon meg a sok túlfizetett botlábú, tanuljon meg normálisan játszani.
2022. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2

Tehát angliát 4-0 verni és halálcsoportban elsők lenne az egyenlő botlábúakkal akik ellen szurkolni kell bárki is megy ellenük....

2022. szept. 26. 12:41
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon okos és hazafi lehetsz
2022. szept. 26. 12:41
 5/17 A kérdező kommentje:
...
2022. szept. 26. 12:42
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
#4 regen rossz, ha a 'hazafisag' azon van merve, hogy orbanviktor kedvenc sportoloinak drukkolsz-e vagy sem. Reszemrol egy kalap sz.rt nem ernek, veletlenul, mazlival levertek az angol csapatot, kozben meg ezerszeresen tul vannak fizetve ahhoz kepest amit nyujtanak mert rajtuk keresztul mossak a TAO-penzeket. Felolem elmehetnenek egytol egyig Recskre, kovet torni.
2022. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Mert attól leszek " igazi magyar " , hogy a túlfizetett focistáinknak szurkolok ?

Bezzeg mikor kikapnak, akkor a mostani nagy szurkoló táboruk a jó anyjukba is elküldi őket.

Akkor hol van a nagy szolidaritás ?

2022. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezernyi motiváció lehet abban, hogy ki milyen csapatnak szurkol. Valaki patriótizmus alapján szurkol, mások meg más alapján. Ritka gusztustalan, ha valakiket azért nevezel hazafiatlannak, mert egy bizonyos sportágban nem a hazai csapatnak szurkolnak. A hazafiasság mércéje csak a tettek lehetnek, nem pedig az, hogy összekötöd-e a patriótizmusodat a szurkolással.


Egy példat mondok orszagon belül. Volt annak idején egy osztálytársam, aki Fradi szurkoló vopt. De úgy, hogy ment is egy szurkolói csoporttal meccsekre. Igen ám, de ez egy vidéki városban volt. Aztán mikor egyszer a város csapata Magyar Kupa döntőt játszott a Ferencvárossal, akkor míg mi többiek a hazai csapatnak szurkoltunk, ő a Fradinak. Ami teljesen elfogadható volt, mivel ahhoz a csapathoz kötődött. (Aztán persze a mieink győztek, hehe :-))

2022. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Budapestiként kézilabdában a Veszprém szurkolója vagyok.

Akkor most elárultam a szülővárosomat , vagy mi ?

2022. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az érdekelne, az mit érezhet, aki abban méri a hazaszeretetet, hazafiasságot, hogy valaki mennyire szurkol 11 túlfizetett, haszontalan semmirekellőnek, akik egy golyóbist rugdosnak fel-alá. Csak azért kellene nekik szurkolnom, mert azonos a zászló a személyi igazolványon? (Még csak az sem mindig igaz amit a kettes válaszoló ír, hogy idézem "aki véletlenül pont azon mesterségesen kijelölt országhatárnak nevezett vonalak közé született", lásd Nego, Willi Orban, Nikolics és társai, nem is magyarok.)

Meg akkor ezen logika mentén istenítenem kéne Szálasit, Gömböst, Rákosit, Kádárt, Orbánt, Gyurcsányt, bármilyen kártékonyak is, mert ők is magyarok? Mi közöm nekem a focistákhoz? Soha nem is találkoztam velük, meg amúgy is, ők mit tettek értem hogy tiszteljem, kedveljem őket? Nem értem fociznak, hanem a súlyos százmilliókért amit zsebre tesznek. Ők se szurkolnak nekem hogy ki tudom-e fizetni majd a gázszámlát decemberben.

2022. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!