Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi az oka annak hogy ennyire...

Mi az oka annak hogy ennyire gyenge ez a mostani VB?

Figyelt kérdés
Rettentően gyengék a meccsek, eddig lement már 7 ha jól számolok, de eddig csak az Anglia-Irán ami említést érdemel, most is két 0-0, előtte meg a argentinok beégése... Nézőként rendesen szenvedés ezeket a meccseket nézni, mi az oka hogy ennyire lagymatag mérkőzések vannak? A téli időpont? A covid? Vagy tényleg el vannak adva a meccsek mint ahogy azt pletykálták a VB előtt?

2022. nov. 22. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A fenét. A csapatok így tiltakoznak az emberi jogok lábbal tiprása miatt.
2022. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Miért lenne gyenge? A világbajnokságokon elég gyakori a 0:0 eredmény, mert nagy a tét és nem igazán mernek kockáztatni a csapatok. A csoportkör első meccsein inkább rámennek az 1 pontra mert úgy biztos marad esélyük a továbbjutásra. Főleg ha két hasonló erősségű csapat játszik (pl. Mexikó és Lengyelország) és van olyan csapat a csoportban akikről úgy gondolják simán verhetőek (ez esetben Szaúd Arábia). Az előző 2018as vb-n meg rengeteg olyan meccs volt, amelyiken 1:0 lett az eredmény, például Uruguay, Franciaország, Portugália, Spányolország és Németország is játszott 1:0ás meccset a csoportkörben. Vagy például a Belgium-Anglia is 1:0 lett. Az argentinok meg Izlanddal játszottak 1:1es döntetlent az első meccsükön, szóval semmi különleges nincs abban, hogy most kikaptak.
2022. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pici taktikai gyengeséget érzek inkább, ennek szerintem az az oka, hogy a szezon közepéből rángatták össze a játékosokat, a válogatottak csapat felkészülése jóval rövidebb lett, mint a nyári sportesemények esetén. (Talán pár edző említette is ezt.)
2022. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nem gyenge azért.


Én pl a Mexikó - Lengyelország (0-0) ban is láttam értéket, mintahogy a Dánia - Tunézia (0-0) is egész élvezhető volt.


Szerintem az Anglia - Irán meccs azon kívül, hogy gólgazdag volt nem volt annyira különleges.


Viszont abban biztos egyetértünk, hogy a leggyengébb meccs a nyitómeccs volt Katar - Ecuador (0-2). Na azt esküszöm vallatáson nézetném meg illetve a börtönökben is kötelező programmá tenném minden nap visszanézni. Igazi büntetés lenne a raboknak.

2022. nov. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Hát nem egy NFL az biztos... ott minden meccs izgalmas, itt meg ahhhhh.

Tegnap megnéztem nem is tudom melyiket... angol - amcsi.

olyan izgalmas volt nézni őket 90 percen keresztül na meg az a sok pont :D

2022. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!