Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltatok a női játékvezet...

Mit szóltatok a női játékvezető trióhoz a Costa Rica - Németország mérkőzésen?

Figyelt kérdés
Milyen benyomást tett rátok ahogy a meccset kezelték?

2022. dec. 1. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Egy gólt se rúgtak.
2022. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A játekvezetéssel nem volt bajom, szerintem magasabb szintet is hozott, mint az afriksi ferfi kollegája. 2es asszisztens nem működött a legjobban, nem egy hiba volt.
2022. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi probléma nem volt velük.
2022. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
3-as én ezt erős túlzásnak érzem. Egy tiszta szögletet nem látott az oldalvonali bíró még a bíró hölgyön nagyon látszott hogy leakarta tudni lap nélkül a meccset pedig volt pár belépő ami sárgát ért volna és férfi bíró tuti rántotta is volna elő rá. Korrektek voltak de az hogy semmi probléma nem volt az vicces számomra.
2022. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Volt már ezen a VB nagyon gyengén vezetett mérkőzés. Szerintem ez bőven az átlagon felüli volt a játékvezetői szempontból. Tény, hogy voltak elhanyagolható hibák, és tényleg volt néhány sárgalapot érő szituáció. Nem adta:) és akkor? Mérkőzést befolyásoló hibát nem követtek el. Elemezve, étékelve lesz majd a teljesítményük. Azért egy Argentin - Mexikón megnéztem volna őket. :)De szerintem azt is megoldották volna.

Összegezve, meg vagyok elégedve a játékvezető hölgyek munkájával.

2022. dec. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

"volt pár belépő ami sárgát ért volna és férfi bíró tuti rántotta is volna elő rá"

. Szóval ez nem játékvezetői felfogás kérdése, hanem az, hogy férfi vagy nő a játékvezető?

Ez számomra vicces...

2022. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
6-os látom nem sikerült felfogni. Nyilván mivel előtte nem vezetett nő VB meccset nem tudom mással hasonlítani csak férfi bíróval.
2022. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A vállas mexikói partjelző többször benézte, és sokszor az volt az érzésem, hogy szerepelni akar. A francia bírónővel meg a másik partjelzővel szerintem nem volt különösebb probléma.
2022. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a kislányok...
2023. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!