Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ezen is múlt...

Szerintetek ezen is múlt Belgium és Németország sorsa?(Dánia lentebb)

Figyelt kérdés
Ugye mostmár biztos hogy Belgium és Németország kiesett a VB-ról és tudom hogy elsősorban maguknak köszönhetik Marokkó illetve Japán miatt de nekem lenne egy kis elmélkedésem. Németországnál ugye Timo Werner nem vehetett részt a VB-n mert pár héttel előtte megsérült és látszott is hogy nagyon hiányzott egy igazi center. Füllkrug csereként nem volt rossz de azért ő már nem annyira fiatal és nem is egy top szint. Szerintetek ha Werner mégis ott lehetett volna akkor Németország nem szórakozza el Japán ellen és csak behúzza valahogy illetve megtudták volna fogni a Spanyolokat az egymás elleni meccsen? Belgiumnál meg ugye Lukaku ott volt de ő se volt okés és csak egy félidőt játszott kényszerből a Horvátok ellen meg Marokkó ellen a végén bedobták amikor már égett a ház. Ez kicsit más szituáció mint a Németeké de azon gondolkoztam hogyha Lukaku jó állapotban lett volna akkor a Belgák lehet könnyen nyerték volna a csoportot mert nekik is óriási center gondjaik voltak mint a Németeknek.Tudom sokan felhoznák hogy miket hagyott ki most a Horvátok ellen de ha Marokkó ellen nincs az a gyenge teljesítmény akkor senkit se érdekelt volna hogy miket hibázik el. Kíváncsi vagyok mit gondoltok ezekről a gondolatokról és még gondoltam bedobom Dániát is a végére mert tőlük is többet vártam/vártunk gondolom és róluk is szívesen várom hogy mi lehetett a fő gond amiért ennyire szörnyen szerepeltek.

2022. dec. 2. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Magyarázat mindig van. Talán a németek a homoszexuális propaganda meg rendezők fikázás helyett inkább a focira kellet volna koncentrálni. Gondold csak ez mikor megitták hogy tiltakozzanak ne tiltakozzanak.Bitzosan volt aki ellene foglalt helyet, és ha ellen van akkor nem kezdhet...? ... Németeknek akkora merítése van hogy egy-egy játékos kiesése nem szabadna olyan nagy gond lenni.
2022. dec. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A németek Japán ellen nagyképűen elszórakozták a helyzeteiket, pedig félidőben akár 3-4 góllal is mehettek volna, és abból Japán kizárt, hogy visszajöjjön. Ezen múlt a továbbjutásuk, na meg a másik csoport eredményén: a spanyolok inkább Marokkóval akartak összekerülni, mint Horvátországgal, ezért hagyták nyerni Japánt.

Belgium meg egyszerűen már nem olyan erős, mint régen. Az "aranygeneráció" kiöregedett.

2022. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még simán megjárhatják a Spanyolok ezért a nagy taktikázásért.
2022. dec. 2. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ha a belgákkal elbírt Marokkó, a spanyolokat is verheti.
2022. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
1 centin múlt Németország és Belgium sorsa. Ha Lukaku lövése 1 centivel arrébb megy és ha a japán játékos 1 centivel később éri el a labdát, akkor mindkettő továbbjutott. Lehet okoskodni, de ez színtisztán a szerencse/balszerencse műve volt...
2022. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint oly sok minden a sportban. 1 cm-en múlt a kézilabdás olimpiai aranyunk is kb.
2022. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Jobban kellett volna hajtaniuk a korábbi meccseken, és akkor nem a szerencsére bízták volna magukat.
2022. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!