Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A valaha volt 10 legjobb...

A valaha volt 10 legjobb játékos szerintetek kik?

Figyelt kérdés

Haverokkal beszéltünk róla, 4-en 4 féle listát készítettünk, leírom, szavazzatok vagy írjátok meg szerintetek kik azok.


1)

1. Ronaldo 2. Pelé 3. Maradona 4. Messi 5. C. Ronaldo 6. Ronaldinho 7. Di Stefano 8. Puskás 9. Albert 10. Zidane


2)

1. Pelé 2. Maradona 3. Messi 4. Ronaldo 5. C. Ronaldo 6. Ronaldinho 7. Puskás 8. Cruyff 9. Platini 10. Roberto Carlos


3)

1. Maradona 2. Messi 3. Pelé 4. C. Ronaldo 5. Ronaldo 6. Ronaldinho 7. Puskás 8. Di Stefano 9. Xavi 10. Iniesta


4)

1. Pelé 2. Maradona 3. Ronaldo 4. C. Ronaldo 5. Messi 6. Puskás 7. Ronaldinho 8. Di Stefano 9. Neymar 10. Modric


5)

1. Messi 2. Maradona 3. Pelé 4. Puskás 5. Di Stefano 6. Ronaldo 7. Ronaldinho 8. Roberto Carlos 9. C. Ronaldo 10. Mbappe



2022. dec. 27. 01:06
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
13 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az ötödiket (pontosabban elsőt) én gondolom így.
2022. dec. 27. 01:07
 2/13 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem csapatjáték a labdarúgás. Nincs legjobb játékos, ez nem tenisz.
2022. dec. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges őket rangsorolni, a maguk idejében mind legjobbak voltak.


Most Haaland és Mbappe a legjobb szerintem.


Messi és C. Ronaldo is elvileg játszik még de én őket már messze nem mondanám legjobb játékosnak. 10 éve ők voltak a legjobbak.

2022. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem láttam ezeknek a listáknak annyira értelmét 2 fő okból:

Egyrészt rengeteget változik a foci. A mai modern, gyors, pressingelős, hajtós fociban pl Puskást kb 25 perc után oxigénpalackra kéne kötni. Ettől függetlenül a maga idejében az egyik legjobb volt. Vagy mondjuk egy Pelét aki konkrétan a Santosban lőtt 650 gólt mi alapján említesz egy lapon egy olyan játékossal aki egy rakás bajnokságban 20 éven keresztül top szinten bizonyított?

Másrészt ezek a listák kb arról szólnak, hogy ki a legjobb csatár/szélső kb. Tök érdekes, hogy egy Roberto Carlos minden ilyen listáról már lemarad. A kapuslegendákat, vagy a legnagyobb playmakereket nem is említve.

2022. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekkorom óta Barcás vagyok, de ha objektíven és elfogulatlanul nézem, akkor is jobb Messi, mint C Ronaldo, ugye a nem túl régi kor 2 nagy sztárja. A régi nagyok közül vannak, akiket nem nagyon láttam, vagy éppen nem is láttam, meg vannak olyanok is, akiket láttam többet is, de nem emlékszem rájuk annyira. Így kilőve az "eredeti" Ronaldo, Ronaldinho, Pelé, Maradona, Puskás.


A jelen fiataljai közül Haaland tűnik igazán nagynak, nem Mbappe. Mbappe is nagy sztár, de nem olyan, mint Messi csúcsformájában. Persze ezt az alapján, amit tudok róluk.


Szóval az eddigiekre azt mondom, hogy a Messi vs Ronaldo korszakból még elfogulatlanul is Messi, a többi nagy pedig mind hatalmas labdarúgó volt, Pelé undorítóan sok gólt lőtt, de ebbe olyanokat is beleszámolt, amik nem hivatalosak, meg más idők voltak akkor. A mai fiatal zsenik közül, meg haaland jobb mint Mbappe.


Xavi és Iniesta jó kérdés, nagyon jók voltak a maguk idejében, bár én inkább messire figyeltem. Kellettek ők is, nagyon is, de inkább Messi vitte a csapatot, de ők is segítettek benne eléggé.


Egyébként Lewandowski, Benzema is sokat tettek az elmúlt évek során és az elmúlt évben is.


A listád azért hülyeség, mert most akkor csináltatok pár listát, és azokra kéne szavazni? Tudod te azt, hogy 10 játékosból hányféle listát lehet összehozni? Most a hangúly a rengetegen van, nem a pontos számon. Szóval a szavazás hülyeség, mert mi van ha valaki a 10 emberől mondjuk 7 hellyel egyetért, de a többi 3 hellyel nem? Szóval akkor már jobb ha azt írod, hogy mindenki írja meg az Ő listáját!!!!

2022. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
5. Ha nem láttad Dinhót játszani, akkor nem lehetsz több 12-nél, szóval a futballtörténelemnek igen kis részét láthattad. Puskást és Pelét nyilván én sem láttam, de aki Maradonát látta, az szerintem mindenképp őt tartja a legjobbnak. Az utolsó bekezdésed meg nettó baromság, egyrészt a kérdező leírta, hogy mi is írjuk le a mi top 10 játékosunkat. Másrészt meg arra kell szavazni amelyikkel a leginkább egyetértesz, ha egyikkel se, akkor írd le a sajátod.
2022. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Illetve az én listám:

1. Maradona 2. Messi 3. Cruyff 4. C. Ronaldo, 5. Ronalodo 6. Pelé 7. Ronaldinho 8. Puskás 9. Maldini 10. Figo

2022. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Puskás, Pelé, Maradona, Cruyff, Ronaldo, C. Ronaldo, Messi, Zidane, Gerd Müller, Platini
2022. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Támadókon kívül amúgy alanyi jogon esélytelen is felkerülni ezekre a listákra? Én inkább egy csapatot írnék.


Kapusok: Buffon, Casillas

Védők: Beckenbauer, Sergio Ramos, Puyol

Szélső védők: Roberto Carlos, Dani Alves, Marcelo

Kp: De Bruyne, Iniesta, Zidane, Platini, Matthaus, Modric, Kaká

Támadók: Cruyff, Maradona, Messi, C. Ronaldo, Ronaldo, Best

2022. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodj békében Pelé!🙏⚽
2022. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!