Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetséges valahol interneten,...

Lehetséges valahol interneten, ingyenesen nézni a francia Ligue 1 meccseket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem valószínű, mert a sportjogok baromi drágák, amire pénz az előfizetőkből van. Kivéve persze az állami adónál amit az adófizetők pénzéből megoldanak, amit az ad azt nézheted online ingyen. De az nem külföldi foci lesz, hanem a béna magyar.
2023. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem. A stream kifejezés mond valamit drága egyes?
2023. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
#2 igen, de az illegális, gyenge a minősége, meccs közben elmehet az adás és cseszheted. Na meg persze meg is kell találni, ami az illegális mivolta miatt nem egyszerű, nem adják a szádba, különben a jogtulajdonos is megtalálná és lekapcsoltatná.
2023. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Mi az, hogy nehéz megtalálni? Mit?

Ha nagy ritkán valamiért streamen kell néznem akkor beírom google-ba, és kidob 20 millió találatot.

Nyilván ha legális úton a kérdező nem tudja nézni, akkor marad a kevésbé legális közvetítés. Bár szerintem maga a közvetítés illegális. Ha van egy bármilyen adás fent az interneten, akkor nem te vagy a törvénysértő mert megnézed.


Nem tudom, nincs gond a minőséggel sehol

2023. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egyszer próbáltam ki még 2013-ban, amikor a tévészolgáltatóm kivette az egyik sportcsatornát. Találtam 4 linket, az egyiken nem volt semmi, a másik 3 másodpercenként bufferelt, a harmadiknál 10 másodpercenként kockás lett a kép, a negyedik meg agyon volt tömörítve, 2-3 percenként bufferelt egy minimálisat, de legalább ment. Aztán a közepén megszakadt. Na ott fizettem elő a hivatalos közvetítésre és azóta is az megy. Persze csak arra a 3 hónapra amikor az adott sport szezonja van, utána lemondom és újra befizetem ha kezdődik.
2023. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sportfogado oldalakon szokott lenni stream.

Unibeten, bet365on szerintem van ligue1 stream


Mondjuk akkor ingyenes ha van penz a szamladon. Legyen az akar 1ft

2023. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!