Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hülyeség azzal eldönteni a...

Hülyeség azzal eldönteni a Messi vs CRonaldo kérdést, hogy Messi nyert VB-t?

Figyelt kérdés

Én úgy vélem, hogy objektíven is Messi a jobb játékos, ha megnézzük a gólokat, akkor mindkettő sokat lőtt, viszont Messi gólpasszokat is nagyon erősen adogatott, ráadásul szabadrúgásokból is relatív sokszor betalált. Kevesebb mérkőzésen több gólpasszt adott, mint Ronaldo, lényegesen kevesebb meccs alatt lényegesen többet. Nyilván én Barcásként Messit többet láttam, de így benyomásra sokkal inkább cipelte a Barcát a hátán és egyedül gázolt át az ellenfeleken, mint CR. Viszont CR nek is voltak szép megmozdulásai, csak nem láttam sokat, de amit az előbb írtam, azt így érzem. Viszont Messi rengeteg gólpassza és szabadrúgásgóljai, azok számszerűek.


De ez nevetséges, hogy Messi egy egy hónapos VB szereplése miatt legyen egyértelműen jobb játékos, mint CRonaldo. Kétségtelenül hiányzott ez a hatalmas trófea, és kétségtelenül nagyon jó volt, örültem a győzelmüknek. De ez a VB meddig tartott? Nem sokáig. Ezzel szemben a LaLigában meg rivalizáltak ők ketten 9 éven át. Akkor nem az alapján és az azutáni CR Juventusos korszakát és az azutánikat is belevéve kéne dönteni? Szóval ha rivalizáltak több mint 10 évig, nehogy már egy VB döntse el, még ha hatalmas trófea is, és mindkettejüknek hiányzott, és Messi megszerezte. Ráadásul 2014 ben döntős volt Messi, az már se számít, csak ha az utolsó meccset is megnyeri?



2023. jan. 4. 21:10
 1/9 anonim válasza:
58%

Emberileg én Messit kedvelem jobban.

Ronaldo viszont szerintem jobb focista. (Laikus vagyok a focihoz, ez csak az én véleményem)

Örülök hogy Argentína nyert.

2023. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Messi jobb,CR nek már nem lesz soha vb trófeája,max csak álmában.
2023. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ronaldo tudja hogy ő a jobb, már nincs mit bizonyítania! Messi még mindig keményen küzd, hogy egyáltalán Rondaldo ellenfele legyen és maradjon. Azt azért meg kell mondani, hogy szépen felküzdte magát, hogy Ronaldo ellenfele lehessen, mert ezt a kérdést a Ronaldo tábor indította el.
2023. jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Messi minden idők legnagyobb G.O.A.T. -ja
2023. jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Ronaldo sokkal többet ki tudna hozni magából ha akarna.
2023. jan. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy foci rajongó. Max az EB-t VB-t nézem, meg videókat a két focistáról. Persze anno játszottam sok évig, tudom, hogy a labda gömbölyű. 🙂

Mindketten nagyon jó játékosok (voltak), kicsit szimpatikusabb Ronaldo és gyorsabb, viszont Messi technikásabb, valahogy zsigerből jön neki a dolog. Ha nem is szimpatikus, de az Argentín nagyobb legenda lesz, mint Ronaldo és jobb játékos is. ez az én véleményem.

De mi magyaroknak, ezen nem kell befeszülnünk, hogy melyik nagyobb futball sztár. 👍

2023. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdés alapvetően arról szólt, hogy egy VB miatt kell e ezt eldönteni, vagy a pályafutásuk miatt. Nem az, hogy Ronaldo gyorsabb e, Messi meg technikásabb e. Szövewgértés!
2023. jan. 5. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondják sokan, hogy eldőlt a vita, mert ez a VB feltette a pontot az i-re, Messi megnyerte a legnagyobb trófeát, amit meg lehet nyerni a fociban (aranylabdát leszámítva), megmutatta, hogy még mindig kirobbanó formában van 35 éves kora ellenére és képes felvenni a versenyt a nála sokkal fiatalabb játékosokkal is. Ezzel szemben nem csodálom, ha Ronaldo VB szereplése sokaknak kiábrándító volt. Plusz a rivalizálásuk alatt sok Ronaldo fan azzal érvelt, hogy “de Messinek nincs nemzetközi trófeája” viszont a Copa America-val ÉS a VB-vel már ezt sem hozhatják fel ellene.

Én véleményem szerint nem ez alapján az egy VB alapján kell dönteni, de akármilyen szemszögből nézzük, Messi jobb játékos. Ronaldo-t is nagyon tisztelem és elég nevetséges, hogy most hirtelen mindenki “leugrik a Ronaldo vonatról”, attól még, hogy már nem a régi formáját hozza még megérdemli a tiszteletet hiszen fantasztikus játékos és a világ egyik legjobbja.

2023. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morzsi007 ***** válasza:
Azt tegyük hozzá, hogy egy ember kevés a focihoz. Ezt Ronaldo alá is támasztotta. Nem a VB győzelem miatt írtam, hogy Messi jobb. Ha kikapnak a franciáktól, akkor nem lesz VB győztes és akkor egy szinten lett volna Ronaldoval?
2023. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!