Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van arra esély,...

Szerintetek van arra esély, hogy Lionel Messi Szaúd-Arábiában folytassa a karrierjét?

Figyelt kérdés

A sajtóban megy ez most, hogy a Szaúdiak milyen célokat terveznek.


Ugye nagy részben a szaúdi állam kezében van a Newcastle United is, ami most jól szerepel.


Azt is hallottam, hogy a 2030-as VB-t Egyiptommal és Görögországgal rendezné Szaúd Arábia


Szerintem lehet rá esély, hogy Cristiano Ronaldo mellé még érkezhet Messi meg még pár sztár játékos Szaúd Arábiába, hogy megdobja a bajnokság nézettségét.



2023. jan. 10. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, elég nagy rá az esély.
Van rá esély, de nem fog megtörténni.
Nem fog megtörténni.
Egyéb:)
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 lehetőséget látok:

Hosszabbít a PSGvel, aztán onnan vonul vissza.

Vagy

Néhàny éven belül legalább 1 szezonra visszamegy a Barcába és onnan vonul vissza.

2023. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja otthagyni a PSG-t.
2023. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ha visszamegy a Barcába kb úgy jár majd mint Ronaldo.
2023. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindenre van, de nem hiszem hogy ez bekövetkezik
2023. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amire nagy esély van, hogy majd ha mindketten visszavonulnak akkor bekerülnek ilyen all star csapatba ahol játszhatnak még együtt.


Olyat mint amiben Ronaldo meg Zidane játszott legutóbb együtt.

2023. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Messit messze nem annyira csak a pénz vezérli mint Ronaldót, ő nem hiszem hogy leadja annyira hogy elmegy egy ilyen kecskepásztor bajnokságba csak azért mert ott még annál is többet fizetnének neki mint amennyit most keres, mikor most is annyi pénze van amit elkölteni se tudna soha. Csak Ronaldo ennyire pénzéhes, hogy a világ összes pénze nem elég neki, ha valaki még többet ajánl akkor bárhova eligazol csak tömjék tovább az amúgy is végtelen bankszámláját. Messi nem ilyen, van neki épp elég, ő a foci minőségét fontosabbnak tartja szerintem.
2023. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is lehet hogy elmegy Amerikába levezetni
2023. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem o nem lesz olyan mint ronaldo.

Visszavonul ha nem lesz utana nagy csapat

2023. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A Psgben a 3. Legjobban vizett játékos a világon. A franciaknak is kell, mert amellett, hogy nagyszerű jatékos, iranyítja, mozgatja a csapatot hatalmas reklamertéke van, főleg most, világbajnokként.

Szerintem innen fog visszavonulni

2023. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!