Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen, vagy más sportfogad...

Tippmixen, vagy más sportfogadóknál mitől függnek az Oddsok váltakozásai?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy van odds apmondjuk hazaira, reggel, vagy másnapmég változik, de változik órák alatt is, vagy óránként.


Ez mitől függ?

Infók a csapatokról, elemzések, vagy "sima" "marketing"?



2023. febr. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom attól függ hogy hányan, illetve mekkoea téttel fogadnak az adott opcióra. Például ha sokan fogadnak nagyobb téttel arra hogy a hazai csapat fog nyerni, akkor a hazai győzelemre csökkeni fog az odds, minél nagyobb tét érkezett be rá annál nagyobb arányban.
2023. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tet mozgatja foleg. De egyertelmuen mozgatja mas korulmeny is. Pl ha eg kulcsjatekos nem jatszik. Tegyuk fel ha Barcelonaban anno nem jatszott Messi es ez mondjuk az utolso nap derul ki akkor emelkedik az oddsa a Barcanak.
2023. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy leverik az oddsot magas tétekkel, ez főleg alacsonyabb ligáknal jellemző pl cseh 2. osztály


Vagy pedig olyan hír jön a csapatok részéről, ami megvaltoztatja az esélyeket pl kulcsjatekos leserult.

2023. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy algoritmus figyeli ki mint tesz és úgy csökken vagy nő az odds.
2023. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!