Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fogadásnál az XY szerez-e...

Fogadásnál az XY szerez-e gólt fogadásra miért csak "Igen"-nel lehet fogadni?

Figyelt kérdés
"Nem" lehetőség miért nincs? Nyilván nem a kapusokra gondolok, de pl. egy Messi vagy Ronaldo esetén ez szerintem legalább annyira kéne hogy alap legyen mint az "Igen" lehetőség.

2023. febr. 14. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert nagyobb az esélye, hogy nem rúg gólt, minthogy igen, ezért nem erne meg nekik
2023. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annak is nagyobb az esélye, hogy 0,5-nél több gól lesz, aztán arra mégis lehet fogadni. Erre van kitalálva az alacsonyabb odds. Szóval így nincs összefüggés.
2023. febr. 15. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért fogadhatnál arra, hogy nem szerez gólt?
2023. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ebben mi annyira érdekes? Sose fogadtatok még? Vannak ilyenek is hogy "Nem lesz gól" meg hasonlók, ezekre lehet fogadni. Meg mint mondtam, ha pl. egy Messi vagy akár Mbappe játszik, akkor annyira azért nem magától értetődő hogy úgyse szerez gólt... Na mindegy, én akkor se értem.
2023. febr. 15. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Ember , Játszottál már , akármit?

Edző vtam.

Jön az új igazolás.

Hány gólt lőttél?

2őt.

Csatár az , aki a gólt lövi,a többi az más.Mondom.

Tudod , milyen nehéz gólt lőni ?

Na ezért nincs fogadás a zero-ra.

2023. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

arra hogy nem lő gólt az odds 1,001 lenne vagy kevesebb

van értelme 1000 forintot kockáztatni 1 ft nyereségért ??


a meccs vége felé ha már 3:0 a hazaiak előnye, akkor már a győzelmére se tudsz tétet tenni, csak döntetlenre v. vesztésre

2023. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!