Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik ellenfél ellen tudna...

Melyik ellenfél ellen tudna leginkább továbbjutni a Fradni az Európa Ligában?

Figyelt kérdés
Ti kit szeretnétek leginkább ellenfélnek?

2023. febr. 24. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Sahtar Donyeck
Union Berlin
Sporting Lisszabon
Sevilla
Roma
Juventus
Leverkusen
Manchester United
11 szavazat
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha Juve, a Roma vagy a United jönne talán a Puskásban rendeznék a meccset.
2023. febr. 24. 10:47
 2/32 anonim ***** válasza:
21%
A meccset mindenképp a Puskásban rendezik. Mivel azt akarom, hogy továbbjusson a Fradi, így a leggyengébbnek tűnő Sahtar kellene ellenfélnek, de talán a Sporting ellen is van reális esély. A Manchestert, Romát és a Union Berlint most még jó lenne elkerülni.
2023. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#2

Szerintem A Juventust, meg Di Mariát sem lenne jó megkapni.

2023. febr. 24. 11:13
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Reálisan nézve a dolgokat, szerintem egyik lehetséges ellenfél ellen sincs esélye továbbjutni a Ferencvárosnak. Szép eredmény amit elértek a csoportkörben, de azért ezek a csapatok már más szintet képviselnek, mint a Trabzonspor meg a Zvezda.
2023. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#4

A Monaco papíron erősebb volt a Sahtarnál, a Sportingnál és az Unionnál is, bár az utóbbi elég nagyot megy a német bajnokságban, csak ugye már Laiduni is az ellenfelet erősíti.

Nehéz lesz az egyszer biztos.

2023. febr. 24. 11:32
 6/32 A kérdező kommentje:
2023. febr. 24. 11:36
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Monaconak a Ligue1-ben sem ment jól a szekér az EL csoportkört alatt. Több veresége és döntetlenje is volt akkor a bajnokságban, szóval jól jött ki a Ferencvárosnak hogy hullámvölgyben van a csapat. A Fradit ráadásul hátráltatja az hogy több kulcsembere is sérült. Ahogy írtad is Laiduni eligazolt, Besic, Tokmac sérült, Boli sem játszott már régóta, szóval akárkit is kap a Ferencváros én reális esélyt nem látok arra, hogy továbbjut.
2023. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#7-es

Ja, és még Carlos Auzqui-val is csak a baj van....

2023. febr. 24. 11:48
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ő sosem volt meghatározó játékosa a Ferencvárosnak, sajnos az egyik legrosszabb igazolás volt.
2023. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Na itt van a Leverkusen, a csapat összérték a transfermarkt szerint a fridnak a 10-szerese.

Nem baj, mindent bele!!!

2023. febr. 24. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!